Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Télen csizmát vagy...

Lányok! Télen csizmát vagy bakancsot szoktattok hordani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 15:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

egyiksem.:D

Converse vagy Vans sk8:D

13/L

2010. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

Bakancsot, bár annyira mindegy. Kipróbáltam mindent a világon, mégis lilára fagytak a lábujjaim minden télen...

15/l

2010. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Általában csizmát hordok.Van három csizmám is.Az egyik egy fekete, lapostalpú, térd alá érő, de kicsit nagyobb a kelleténél, ezt 3 éve vettem, de nem látszik rajta, hogy annyit használtam volna.A másikat tavaly vettem, barna, térd alá érő, 3 centis sarkú csizma, ami picit nyomja a lábujjamat és lefagy benne a lábam, ha sokáig rajtam van.Vastagabb zoknit nem tudok felvenni, mert nyomja a lábam amúgy is, de azért alkalmanként még hordom, mert gyönyörű csizma.Kb. 2 hete vettem egy fekete, térd alá érő, belül szőrmés (a talpa is), 6 centis mgassarkú csizmát.Egyszerűen imádom:)

Egyébként van egy hótaposóm is, de azt csak akkor veszem fel, ha szórakozni, hógolyózni, szánkózni stb. megyek ki.

15/L

2010. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan, ezen mit lehet lepontozni, hogy valaki csizmát hord? Mi ezen a nem hasznos válasz? Hordjak inkább tűsarkú nyitott cipőt a 10 centis latyakban? Mert aki lepontozgat úgy néz ki ilyen kis plázap1csa, vagy épp olyan aki vékony tornacipőbe mászkál. Egészségére, ne csodálkozzon ha 25 évesen ki kell majd venni a méhét mert annyiszor fel lesz fázva meg mindenféle gyulladást kap. Csak ennyit akartam...
2010. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
59%
Rövid cipöt, mivel nincs más.
2010. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Van, amikor csizmát, van, amikor bakancsot.
2010. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
csizmát,1 éve vettem egy fekete térd alá érő csizmát amit nagyon szeretek de óvatosan kell közlekednem benne mert eléggé csúszik ha hó van vagy fagyos a talaj :D
2010. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Csizma DE motoros fajtát. :)


[link] legalján lévő csizmák ,ilyesmiket hordok,nekem pl tetszik rövidgatyával meg harisnyával vagy farmerszoknyával, és valami jó vagányabb felsővel... :)


14,5/L

2010. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mindkettőt
2010. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én skinny nacikat hordok,azokhoz pedig általában bokacsizmát és térd alá érőket hordok
2010. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!