Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi legyen, hogy ne csak a "jó...

Mi legyen, hogy ne csak a "jó csajt" lássák bennem?

Figyelt kérdés

Visszajelzések alapján jó az alakom. Egyszer még nem fordultam be teljesen a sarkon, mikor a haverjaimhoz mentem. Hallottam, hogy rólam beszélnek, hát sunyimód hallgatóztam kicsit;) A srác, aki tetszik hallottam, hogy ezt mondta: "XY(én)? WoW, tényleg tetszem neki?" Haverja erre: "Aham, megkérdeztem." Megint ő:" Hmm, lehet, hogy intézkedek valamit.. láttad már fürdőruhában? Grr.." De nem akarom, hogy a külsőm legyen az első. Gitározok is és beszélgetni is szoktunk. Akkor meg miért csak az tűnik fel neki, hogy kerek a fenekem és nagy a mellem :'(? Nagyon rosszul esik:(

13/L (14 éves fiú)


2010. nov. 28. 20:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
72%
Lassan eldönthetnéd ,hogy lány vagy-e vagy fiú.
2010. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

na ez jo kérdés.. ere én is kiváncsi vagyok..

mert a pasik ilyenek:) várj még 2-3 évet aztán akkor fognak igazán csak ezekre a dolgokra figyelni..:/

14 éves fiutól ne is várj többet.. de 19-től:DD


18/L

2010. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, a fiú 14 éves:D Olyan idegesítő:( Annyira mérges leetem rá, nem is mentem oda, nem vettem fel a telefont, wááh, pofon tudtam volna köpni mindkettőjüket:'(
2010. nov. 28. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert most ebben a korban vannak. De hamar rá fognak jönni, hogy nem ez a lényeg, egy olyan lány mellett aki egy "bombanő" de sötét mint az éjszaka és nincs semmi közös témájuk, nem érzik majd jól magukat. Te szerencsés vagy, hisz ekkor sem mondhatják majd rád, hogy egy felszínes, üres fejű liba vagy. Csak várj még egy kicsit, hisz tudod, a fiúk később érnek ;)
2010. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Mert gondolom a fiú se lehet olyan ronda mert ha az lenne nem tetszene te is megbeszéled a barátnőiddel az ilyen dolgokat

beszélgetni meg tud a haverjaival is

14f

2010. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hányszor raksz még fel kérdést erről a fiúról..? egyébként meg nem értem mért ekkora ngy baj ez...
2010. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem jó érzés. oké, én is megbeszélem a csajokkal, de nem csak a külsőjük alapján jönnek be, oké, az is számít, de például van egy srác akitől olvad mindenki, de egy s*ggfej. Nekem pedig nem esik jól, hogy csak a külsőm miatt jövök be neki.
2010. nov. 29. 17:19
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Csillagom, te kihallgattál egy beszélgetést. Ha már megtetted, ne kapd fel a vizet rajta, mert még csak nem is azt mondták, hogy hú de megdugnám, csak annyit, hogy jól néz ki.


Akárhányszor tapasztod oda a füled az ajtóhoz, nem fogsz egyebet hallani, csak azt, hogy xy milyen dögös. A fiúk 14 évesen nem azt beszélik ki, hogy milyen értett a lány, hogy milyen okos, hanem inkább azt tárgyalják meg, hogy mi a legértékesebb testrésze.


Vannak kivételek, de az ilyen kivételek téged már nem fognak érdekelni, mert ahhoz viszont felszínes vagy.

2010. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De én nagyon érdekes, kedves, mélyérzésű fiúnak ismertem meg őket:( És azért esett rosszul, mert így úgy érzem, mintha egészen eddig csak a melleim miatt lógtak volna velem:(
2010. nov. 29. 18:58
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
és most ugy mutatod mintha neked ez rossz lenne nagyon belül de amugy meg örülsz neki hogy igy dicsérgetnek téged csak eljátszod...
2010. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!