Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi legyen, hogy ne csak a "jó...

Mi legyen, hogy ne csak a "jó csajt" lássák bennem?

Figyelt kérdés

Visszajelzések alapján jó az alakom. Egyszer még nem fordultam be teljesen a sarkon, mikor a haverjaimhoz mentem. Hallottam, hogy rólam beszélnek, hát sunyimód hallgatóztam kicsit;) A srác, aki tetszik hallottam, hogy ezt mondta: "XY(én)? WoW, tényleg tetszem neki?" Haverja erre: "Aham, megkérdeztem." Megint ő:" Hmm, lehet, hogy intézkedek valamit.. láttad már fürdőruhában? Grr.." De nem akarom, hogy a külsőm legyen az első. Gitározok is és beszélgetni is szoktunk. Akkor meg miért csak az tűnik fel neki, hogy kerek a fenekem és nagy a mellem :'(? Nagyon rosszul esik:(

13/L (14 éves fiú)


2010. nov. 28. 20:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Oké, ez is jól esik. De nem valami jó, hogyha azt hitted ő lesz*rja hogy nézek ki, úgy is kedvel.
2010. dec. 1. 18:33
 12/17 anonim ***** válasza:

:)

A pasik egymás között teljesen másképp beszélnek, mint a lányok előtt, kár volt hallgatóznod sztem. Attól még biztos látja a valós értékeidet is, de egymás előtt ciki lenne felvállalni, hogy az eszed tetszik neki. :)


Egyébként az öltözködéssel nagyon sokat lehet javítani a "hülye cicababa" imidzsen. :)

Most nem azt mondom, hogy zsákot vegyen fel az ember, de ha kifejezetten hangsúlyozva van a nagy cici és a kerek fenék, akkor sajnos ezt látják jobban. A viselkedés is nagyon sokat számít. Az, hogy milyen stílusban és milyen témákban beszélgetsz a fiúkkal. Neked ez még elég nehéznek fog tűnni, de az idősebbek már érthetik. Mindig azt kell sugároznod, hogy benne vagy minden jó buliban, de van egy határ, amit nem léphet át csak az, akit te kiválasztasz. Kedves, barátságos, de mégis kicsit megközelíthetetlen legyél, hogy tiszteljék benned a nőt. Az nem baj, hogy tetszik nekik a külsőd. Örülj neki, hogy megáldott vele az Isten. Csak helyesen kell vele bánni. Annyira nem nehéz, csak gyakorolni kell.

2010. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hidd el minden pasi ilyen. Ha csunya lennél mint a bűn akkor mindenki baromi aranyosnak tartana és 20 éves korodig meg se csokolna senki.

Igy azért csak jobb. Ebben a korban elsőbbséget élvez a cici meg fenék. Később a gitározásért is fognak szeretni nem kell aggodni. Csak most még ne várj tul sokat.

2010. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy 14 évesen még kisfiúk, mégiscsak férfiből vannak... Attól, hogy erről beszéltek, még kedvelhet azért is, amilyen vagy belül, csak ez most nem került szóba. Szerintem ne sértődj meg, vedd bóknak! :)
2010. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Vigasztaljon a tudat, hogy a 13 évesen szuper nő osztálytársaim 30-40 éves korukra mázsás, lógó mellű öregasszonyok lettek, a kis fejletlen fruskák meg még 20-30 éves korukban bombázókként éldegéltek, most 40-50 évesen is letagadhatnak 10-15 évet. Na, meg vagy elégedve?
2010. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem értelek most komolyan telány.

Honnan tudod,hogy miket szokott beszélni??Vagy egész nap hallgatozól utána?

Ez olyan,mintha ő pont azt hallaná meg véletlen,hogy azt mondod a barátnődnek,hogy: "Ez a Béla,milyen helyes srác,láttad már a felsőtestét?"

Erre ő elkezdene síránkozni,hogy milyen rosszul esik ez neki.

Közben,te arra is gondolsz,hogy,milyen érzéki stb.

Honnan a csudából tudod,te,hogy ő mire gondol??

Egy beszélgetést hallottál..főleg ha a haverja nem olyan akkor nem arról fog neki beszélni,hogy milyen kedves vagy.na mindegy,remélem érted.

2010. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, de nem direkt hallgatóztam, csak éppen oda igyekeztem, ahol megbeszéltük, hogy talizunk. Egyben nincs igaza az egyik válaszolónak, hogy 30 évesen mázsás kocsonya leszek, mert ha továbbra is rendeszeresen sportolok akkor nem hiszem. Amúgy teljesen átlagosan öltözködök, néhányak szerint kicsit fiúsan is. Pl. imádom a flanelingeket trikóval :D
2010. dec. 5. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!