Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy valami hülyeséget csináljon?!?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm(15 éves)élete legnagyobb hülyeségét akarja elkövetni.Van egy barátja és nagyon szeretik egymást.Na most az én "okos" barátnőm kitalálta,hogy egy gyerekkel örökre magához láncolhatná.Én meg nem tudom mit tegyek!!Nem akarom hagyni azt,hogy elrontsák az egész életüket a hirtelen hülyesége miatt!Nem tudom lebeszélni már mindent probáltam...Mit mondjak neki?Szóljak a fiúnak?Nagyon tanácstalan vagyok és már nem hallgat rám!Segítsetek!
2010. nov. 29. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

sokat nézi a barátok köztöt (:

Am ha a fiú nem akarja úgyse lesz meg a barátnőd szerintem csak mondja,csak nem ilyen h.ülye,már elnézést.

2010. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De sajnos képes lesz megcsinálni :( Gyógyszert szed és így sikerülhet a fiú tudta nélkül is...
2010. nov. 29. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Najó ez durva lesz. Lehet, hogy elveszíted a barátságát most, de később rájön, hogy helyesen tetted. Az helyes cselekedet néha fáj. Szólj a fiúnak. De óvatosan, finoman, úgy h nagyon szereti őt a lány éss nagyon fél h elvesziti ezért olyan őrültséget fontolgat. Nem helyes árulkodni, de ha a lánnyal beszélsz nem fogja belátni, hogy igazad van.
2010. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a Barátok közt-ből tanulta a barátnőd?
2010. nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Yeeaahh barátok közt rulez :D


Te is csináld azt amit a barátok köztbe csináltak és akkor majd megérted :)

Na de most téll. komolyan,ez szerintem logikus h min. szólni kéne a fiunak...

2010. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne mondj neki semmit... nem a te bajod ha hülye a barátnőd...
2010. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bocsi hogy eddig nem írtam csak nem jutottam gépközelbe...Nem csináltam még semmit :(
2010. dec. 7. 19:07
 8/9 anonim válasza:
én:O hülye nehogy merjél szólni a barátomnak tudom h te vagy :@ meismerem a saját barátnőm irásmódját... és nem nézem a barátok köztöt chh... nagyot csalódtam benned!!
2010. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
??
2010. dec. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!