Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintem én vagyok világ a...

Szerintem én vagyok világ a legfigyelmetlenebb anyukája. Más is csinált már ilyen vagy hasonló hülyeséget?

Figyelt kérdés
a 4éves kislányom ma úgy kelt,hogy üvöltött a fájdalomtól,annnyira fájt a füle,és el is vittem orvoshoz.felírt két fajta gyógyszert.és amint haza értünk,gyorsan bele is akartam csepegteni a fülébe,hogy enyhítsem a fájdalmát.és sajnos utána vettem észre,hogy a fülcseppnek fura málna illata van.akkor esett le,hogy az nem fülbe való cseppek voltak.gyorsan kimostam a fülét,szerencsére nem sok ment bele,mert sűrűbb volt mint egy fülcsepp,-de nem tudom hogy lehetek ennyire béna!!
2011. okt. 14. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Ne okold magad!! Természetes,hogy ideges vagy és a nagy kapkodásban nem figyeltél!! Nyugi! Mély levegő,és előröl. Gyógyuljatok gyorsan!
2011. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Ugye a fájó, gyulladt fülét nem mostad ki semmi folyadékkal? Ha bármit is csepegtettél bele, ami nem belevaló, akkor orvoshoz vissza.
2011. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem semmi tragédia nem történt, nyugiiii!

Bárkivel előfordulhat ilyen, senki nem tökéletes. Az én kicsi gyermekem a kuka melletti üvegek közül pont a vodkásat fogta meg, és lecsorgatta a torkán a benne maradt pár cseppet...

Azóta jobban figyelek, hogy a vendégek után azonnal a kukába menjen a veszélyes maradék. :)

2011. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hmmm.. 19:05-nek igaza lehet (19:06 vagyok)
2011. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
én meg az orrába csöpögtettem azt amit szájon át kellett volna meginnia.....semmi baja nem lett :)
2011. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz semmi gond! mivel elég sűrű volt ez a folyadék-megállt a hallójáratban,és azonnal átfordítottam a fejét a másik oldalra,hogy kifolyhasson,aztán egy kis vízzel lemostam neki,mert ragadt a füle..
2011. okt. 14. 19:33
 7/26 A kérdező kommentje:
örülök,hogy másnak is voltak már hasonló bakijai..!
2011. okt. 14. 19:35
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Hát hallod... Kislányom volt kb 2 hónapos, és sírt. Mondom, tuti fáj a hasa, adok neki a hasfájás elleniből, amit a doktornő írt. 1 mokkáskanál kellett adni neki, gyógyszertári barna üvegben volt. . Beadom neki , kiköpi. Mondom, rajtam nem fogsz ki, még egy kanál, szét a száját, és gondosan ügyeltem arra, hogy ki ne köpje, minden csepp lemenjen a torkán, hát vágta is a képeket, és üvöltött tovább. Erre mit vettem észre? A szája kipöttyösödött a cumitól, és a doktornő írt fel borszeszt, hogy azzal mossam le a cumit, meg rágókákat, az is gyógyszertári üvegben volt, és azt adtam be a gyereknek, 2-szer is, hasfájás ellen véletlenül.

Szóval én még borszeszt adtam neki hasfájásra... De semmi baja nem lett :)(bár el sem mertem mondani anyunak, csak nemrég tudta meg :))

2011. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Én csak azért nem csináltam még ilyen hülyeséget, mert mindig a tájékoztatóval kezdem és nem a gyógyszerezéssel. Nem mondom, h tökéletes anya lennék, de a gyógyszer az nem játék.
2011. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
utolsó elötti vagyok. Nekem pl. NEM VOLT tájékoztató, mert mint írtam, mindkettő gyógyszertári üvegben volt. Még a méret is hasonló.
2011. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!