Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Figyelemzavaros lennek vagy...

Figyelemzavaros lennek vagy csak kifogasokat krealok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire ideillo, de nem tudtam melyik kategoriaba rakjam. 18 eves vagyok, jelenleg aupair. Nem tudok jol angolul, meg itt a helyszinen se ragad, igy hat napi 3-4 orat tanulok aktivan. A baj az, hogy nem tudok 35-40 percnel tovabb figyelni semmire. Meg ami erdekel, arra sem. Film kozben is sokszor elkalandozok, hiaba erdekes, aztan meg kerdezgetem, hogy mi tortent. Ugy volt, hogy jovore aktivva teszem az egyetemet, de igazsag szerint egyaltalan nem vagyok oda. Sose akartam visszaulni, de levelezon termeszetesen szeretnek diplomat. Gimiben is a fakultaciora torit vettem fel es az a masfel ora nekem rengeteg volt, pedig erdekelt. Ettol ugy erzem a nappalin nem birnam az egyetemet. Ez lehet figyelemzavar?
2010. nov. 30. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy kicsit több lenne az akaraterőd akkor siekrülne.Ha még így sem látogass el egy pszichológushoz.

Sokl siekrt!

2010. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, szerintem nagyon ügyes vagy, hogy dolgozol és mellette tanulsz is!Bő 10évvel idősesebb vagyok nálad, de nekem is haszonló "tüneteim" vannak(elég szar)Ez egy jó cikk a témában, ha esetleg még nem ismernéd:)

[link]

u.i. szerintem nem a szorgalmaddal van probléma

2016. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most látom, hogy ez egy elég régi kérdés volt:)))

Kíváncsi lennék mi történt az elmúlt 6évben tanulás,munka stb.?

2016. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

No, de aranyos vagy, hogy írtál! Nosztalgiázhatok, köszi! :) Azóta 23, lassan 24 éves nő lettem. Az aupair létem a kérdés után fél évvel véget ért. Hazajöttem, és elkezdtem a fősulit. Igazából mindig szésőséges volt a teljesítményem, az egyetemen is úgy maradt. Első félévben évfolyamelső lettem, aztán a másodikban is. Harmadikban csökkent, negyedikben újra az elsők között. És így ment ez végig. Lediplomáztam, rájöttem, hogy jéé, tényleg nem szeretem ezt a szakmát, szóval most jelentkezek egy másikra. Már dolgozom, és újra kell érettségiznem, így most munka mellett érettségizek. Most is nehezen koncentrálok és kitartó sem vagyok. Ez inkább személyiségjegy, mint zavar. Sajnos. :( Akkor legalább lenne mire fogni. :) Óhh, és az angol...azóta keresztem, nincs nyelvvizsgám, így a diplomát sem kaphattam még meg. :(

2016. márc. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!