Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van valakinek figyelemzavaros...

Van valakinek figyelemzavaros gyereke? Nem hiperaktív, csak figyelem elkallódós fajta?

Figyelt kérdés

Szerintem nálunk ez van, és úgy érzem nem veszik komolyan, mert egyébként semmi gond nincs vele. Viszont suliban hamar elvonja bármi a figyelmét, viszont ha figyel, nagyon okos. De tesztkor is kihagy sok választ, mert eljátszotta a ceruzájával, pedig tudja a válaszokat.

Mit lehet tenni?


2011. okt. 24. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam figyelemzavaros hiperaktív,nehezebben kezelhető,makacsabb az átlagnál,nagyon mozgékony,koraszülött volt.


A hugom fiam 12 éves és ő olyan mint a tiéd nagyon szelíd,nagyon alkalmazkodó,de megül egy helyben,"elbambul",ha étterembe mentünk vele mindig felborította szegénykém a poharat,mert nem figyelt.

Nagyon jó természetű fiú,3-mas,4-es tanuló.Ő császárral született újra kellett éleszetni,de aztán hamar rendeződött,minidg nagyon nyugodt volt.

2011. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sok türelmet kívánok neked, és kitartást !

Hagy kérdezzem a hugod kisfiával másképp foglalkoznak iskolában, mint a többi gyerekkel ? Értem a teszteken odafigyelnek rá ? Nálunk az a gond, kihagy kérdéseket, mert elkalandozott, és csak ha igen rosszul teljesít akkor lehet tesztelni figyelemzavarra. Félek nem fogja megütni a szintet, és maradunk ahogy vagyunk, hogy nem kap különösebb figyelmet, amit szerintem igényelne. Ha csak egy pöckölést a vállán, hogy visszatérjen.

2011. okt. 24. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
fiam is ilyen
2011. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hugom fiának hatalmas szerencséje van,mert nagyon kicsi osztálylétszámmal jár egy nagy falu iskolájába ,ahol szuper pedagógusok vannak,türelmesek,odafigyelnek minden gyermekre,családias,szeretetteljes a légkör.

Így hozzák ki a gyermekből a hármas-négyes osztályzatokat.

2011. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

12.14. és nálatok van e gond a suliban ? Kaptok e extra odafigyelést ? Hány éves a gyermeked ?


Hugis válaszoló köszönöm, jó nektek, hogy jó közegbe került a gyerek !

2011. okt. 25. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!