Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnám elmagyarázni,...

Hogy tudnám elmagyarázni, nekik, hogy nem vagyok emo és goth?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim azt hiszik, hogy most emo vagy goth vagyok, mert félre van fésülve a hajam és szeretem a feketét. Egész nap azért ordibálok velük, mert nem tudják megérteni, hogy nem vagyok se goth, se emo.


Egy 5.-es csaj.


2010. nov. 30. 20:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%

át ezek alapján pedig annak nézel ki. Mind1. Mondd meg, hogy neked attól még, hogy tetszenek ezek a ruhák, nem érzel világfájdalmat, mint az emósok. De 5ikben még SEMMIKÉPP se sminkelj.

13/L

2010. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
-_-"....most nemazért de olyan nevetséges hogy 11éves leánykák arrol irnak hogy az éretlen,taknyos osztálytársaik mit mondtak..am azt se tudják mi az h emo csak hallották valahol...egyépként szerintem az emberek többsége nem tudja pontosan mi is az.
2010. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

ma 20:53


Az emo az emotional szóból fakad, ami az érzelmest jelenti. Az emoknak úgymond világfájdalmuk van, ezért vágják az ereiket.



Most nincs kedvem többet írni ide, mert estig írhatnám, mert sokat olvasok róluk. Volt egy idétlen 10 éves kiscsaj a lekopott körömlakkjával, aki azt hitte, hogy ő most "imó" xĐĐ Ezen röhögtem egy sort. Hát légyszíves ne ilyen csajnak higgyetek engem. Köszi^^

2010. nov. 30. 21:00
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szardd le őket. Ilyen egyszerű. Engem is basztattak egy időbe, vállat vontam, vagy mondtam nekik, hogy ja, az vagyok, baj? Jöttek a válaszok, hogy nem,nem egyátalán nem... Azóta befogják a szájukat. Szerintem fölösleges megfájdítani ilyenért a torkodat. :D hisz az ember nem szereti a tökfőzeléket, akkor nem is fogja megenni, nemde?:)
2010. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

21:18


Köszi szépen, és a többi értelmes választ is köszönöm^^

2010. nov. 30. 21:32
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Én még mindig azt mondom, hogy hogy lehet egy 10 éves kislány emo x) -.-"
2010. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem is szoktak szívatni..a fiúk...akikkel jóban vagyok...xD

Amikor az egyikre rájön az 5 perc mindig "Emocionáléé" -na hív..(Emőke vagyok és ezértxD) Meg kezdik,hogy olyan Emosnak nézek ki...a hajam miatt.. na belinkelem,h0ogy milyen.

[link]

Mostmár viszont vállam alá ér...de a frufrum miatt még mostis szívatnak..mert az olyan "EMO-s" szerintükxD

Na de én sose veszem fel.. Jót röhögünk együtt mindig ezeken..Szerintem ne foglalkozz velük..Én attól pont úgy bírom azt az oszt.társam...

És azért csinálják,mert látják idegesít téged! Ha teis velük kacagnál,és fáradnál nem foglalkoznának annyit ...

13/L

2010. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
20:53 Neked meg az írásod alapján úgy tűnik,csak próbálsz okoskodni...Amúgy az egyébként-et /b/-vel írják...
2010. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
11 évesen te egy kislány vagy nem emo.
2010. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

ma 18:56


Épp ezt akarom elmondani a többieknek, nem érted?!

2010. dec. 1. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!