Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy értessem meg az osztálytá...

Hogy értessem meg az osztálytársaimmal hogy nem járunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályba akivel tavaly óta jóba vagyok,és nagyon jó barátok lettünk.Mindennap beszélgetünk és hülyülünk.Az osztálytársaim azzal cikiznek hogy járunk,és hogy mikor csókolózunk stb..Miért nem tudják megérteni hogy nem járunk?? Nem hiszik el hogy lehet fiú-lány barátság..Ráadásul azzal hogy cikiznek elhidegültünk egymástól a sráccal :( Már csak néha-néha beszélünk.Én nem érzek többet barátságnál,de nagyon fontos barát nekem nem akarom elveszteni.Hogyan tudnám megértetni velük hogy nem járunk?!!!


13/L


2010. dec. 1. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért zavar, hogy ezt gondolják a többiek? Ne érdekeljen, csak féltékenyek, mert nekik nincs kapcsolatuk, csak vágynak rá... Ne is foglalkozz velük. Minél inkább bizonygatod, hogy nem jártok, annál inkább cukkolni fognak, egyszerűen ne reagálj rá.
2010. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen,hogy mit mondanak és akkor leállnak. ti tudjátok,hogy nem jártok és ez a lényeg.:)
2010. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. dec. 1. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a suli egyik leghelyesebb fiúja a legjobb barátom, és minket is cikiznek, még a tanárok is. De mi csak ráteszünk még egy lapáttal és kézenfogva is járunk néha:D Meg azt játszuk, hogy egy jégdarab a gyerekünk xD

13/L

2010. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond nekik, h -bakker ha aztmondom, h járunk békénhagytok?? Járunk na kész!Örültök?? én is ezt csináltam, aztán lekoptak :)
2010. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!