Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan értessem meg ezt a...

Hogyan értessem meg ezt a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! 2 hónapon belül 16 éves leszek, fiú. Mostmár eléggé megnőtt a "szakállam". Anyukám azt akarja, hogy arcszőrtelenítő krémmel szedjük le, de ezt nem akarom mert lányos, én meg nem vagyok meleg. Hogy értessem meg vele, hogy én nem fogom nevettetni magam, hogy krémeződök s inkább engedjenek borotválkozni? Nem szeretnék ellenük fordulni, mert szeretem őket! Kérlek segítsetek. Köszönöm!
2011. aug. 25. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Mi bajod a szőrtelenítő krémmel? Nekem az valahogy egyszerűbb módszernek tűnik, mint a borotva, valamint jóval drágább is...ja, és nem lányos. 16 évesen gondoltam, hogy terjed odáig valaki esze, hogy nem veszi föl a szokásos magyar gondolkodásmódot(ha ezt meg ezt csinálod, b.uzi vagy). Ha krémmel szeded le, akkor szerinted fiú seggeket akarsz majd kúrni, vagy mi? Áh...


De ha neked nem tetszik, akkor borotválkozz. Nem kell ebbe az anyádat bevonni. Veszel borotvát, habot, aztán kész.

2011. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem borotválkozol? A krém nőknek való.
2011. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Ja bocs, most láttam, hogy nem engedi anyukád a borotvát. De ez hülyeség.
2011. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A krém tényleg jobb. És ha nem mondod el senkinek akkor úgysem fog senki b*zinak hinni. :) De ha te tényleg borotválkozni akarsz akkor állj oda anyukád elé és mond meg neki kedvesen (de magabiztosan) hogy te borotválkozni szeretnél! Ebben a helyzetben csak értelmes beszélgetéssel lehet segíteni. ;)
2011. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra is gondoltam, hogy reggel mikor fürdeni fogok, megborotválkozok. Ebben az esetben, szülők ti mit szólnátok fiatok magaviseletéhez, mit mondanátok neki?
2011. aug. 25. 15:13
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Pl.Nekem úgy van hogy hajnyíróval a krém nálunk fel se merült de szerintem ne borotválkozz mert akkor még több szőr fog nőni mint azelőtt.De ha szégyelled a krémet akkor borotválkozz.
2011. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

'Anya, én inkább borotválkoznék.'

Például...

2011. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amíg csak kevés van, inkább szőrtelenítő krémmel szedd le.

Vagy még jobb gyantával!

A borotvától ki is pattoghat a bőröd, én nem ajánlanám későbbre sem.

2011. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Borotválkozz meg valamikor. Ha már megborotválkoztál, mit tud tenni? Visszanöveszteti az arcszőröd?

Hidd el, nem fog belőle ügyet csinálni.

2011. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
uristen, normális az anyád már bocs...? BOROTVA!!! Ne hagyd magad. Férfi vagy z istenért. 17L
2011. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!