Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy értessem meg vele, hogy...

Hogy értessem meg vele, hogy gyűlölöm és ne zaklasson?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam(nem is fiú,inkább vmi eddig fel nem fedezett faj...),aki megőrjít.

Idén elmondta,hogy szerelmes belém,de én mondtam,hogy nekem más tetszik,nem Ő(Őt mindenki utálja,szörnyű,ahogyan kinéz...zsíros haj,pattanásos bőr,sárga fogak,ápolatlan köröm,"melegítőben-hű-de-menő-járni" style,stb).

Úgy tűnt,mint aki felfogta a dolgot...

De nem!

Elkezdett utánam koslatni,mindig ott van,ahol én.

Én közben összejöttem azzal a sráccal,akibe szerelmes vagyok...Imádjuk egymást,de ez a gyerek kikészít.Facebookon mindenemet likeolja,ha a barátommal vagyok,akkor direkt odajön hozzánk és elkezd hülyeségeket kérdezni,folyton taperol...Múlt héten kimentem a barátommal a bmx-parkba képeket csinálni róla,erre oda is kijött a srác.Tök égő volt a barátaink előtt,mindenki rajta röhögött,ahogy a biciklijével "menőzött" (vmi ezeréves izé volt,ami nyikorgott is).

Év elején is úgy csinált rólam vagy 50 képet a mobiljával,hogy nem is tudtam róla és utána feltette Facebookra egy olyan nevű albumba,hogy a "Barátnőm".

Akkor mondta neki az osztályfőnök,hogy állítsa le magát,mert nem lesz jó vége a dolognak.

Anyáéknak nem is mondom az ilyeneket,mert féltenek és apa biztosan kirúgatná a suliból a srácot(bár lehet,hogy jobb is lenne...).


Hogy értessem meg vele,hogy mi közöttünk soha nem lehet semmi?

Mi ketten különböző társadalmi rétegekből származunk és én nem szeretem Őt...sőt,gyűlölöm.



Köszi a segítséget!


14L


2011. okt. 10. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
ordítsd le úgy hogy lejöjjön róla a haj, pofozd fel, aztán a barátod is ugyanezt
2011. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Már üvöltöttem vele,fel is pofoztam,de csak röhög rajta,meg azt kiabálja,hogy "még,még még".

A barátom meg inkább nem akar beleszólni,mert szerinte ez vicces,ahogyan provokálja magát.

2011. okt. 10. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél fel egy hegyes orrú cipőt, és ha tapiz, azzal rúgd tökön. :D
2011. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
hát ez nehéz. nekem is van egy idióta oszt. társam, de ő nem szerelmes belém. nekem se vált be az üvöltözés, pofozás, stb, folytatta a kis mazochista. pont hetedikes erdei suliban akadtam ki rá nagyon, (akkor már kb. egy éve csinálta ezt) ahol úsztunk is, és anya azt mondta, rántsam le a fürdőgatyáját... nem tettem meg, de lehet, hogy az legalább segített volna. én azt mondom, hogy háborúban mindent szabad, ha tudod, alázd meg nyilvánosan (csak nehogy neked is bajod legyen belőle, és ezt nehogy bárhol máshol megcsináld, mert ez az alak kivétel!), viselkedj vele hűvősen, sőt, fagyosan, és ha nagyon kiakaszt, képzeld el, hogy a klotyón ül székrekedéssel. de ne tántorodj el, mert akk évekig nem vakarod le magadról (tapasztalat, kilencedikes vagyok). sok sikert, én szurkolok! :) 15/L
2011. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Naa azért megalázni mégsem kéne cica :D Elég szar érzés az...lehet neked még nem volt benne részed :S jobb is. Ne mondd már, hogy a barátod ilyen "tutyi-mutyi". Neki kéne elbeszélgetni vele. Aztán ha nem ért belőle akkor máshogy elbeszélgetni vele :)
2011. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha rám gondolsz, akk volt már benne részem elégszer, és tudom milyen szar érzés. de azt is tudom, milyen kellemetlen és nyomasztó, ha nem szállnak le az emberről. ráadásul ez nem egy buli alatti nyomulás, hanem annál jóval több. egyébként igazad van, a kérdező barátja is segíthetne.
2011. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
NAlátod, az ilyenek miatt barkácsoltam a húgomnak sokkolót.
2011. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mit is mondtál? Hamis információt ad ki rólad a facebookon? Hogy a barátnőd? Ráadásul az engedélyed nélkül rakja fel a képeket. Simán feljelentheted rendőrségen:


Vádak ellene:

Amit fentebb írtam a képekkel

ZAKLAT

TAPEROL



Ennyi elég érv lesz a rendősrségnek és amennyiben 14 éven felüli repülhet is.

2011. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

szegénykém


a srác is meg te is


de vmi jót is kihozhatsz ebből

mond meg neki, ha annyira szeret, akkor nézzen már magára, szedje rendbe magát, mosakodjon, hordjon tiszta és normális ruhát, mosson fogat, szedesse ki a pattanásait, és ha ezekkel megvan, akkor elgondolkodsz a dolgon (elgondolkodni mindig el lehet mindenen)

ah ezeket mind megteszi, akkor tényleg szeret, és bármit meg fog tenni érted

ha nem akkor meg erre mindig lehet hivatkozni

mondd meg neki hogy addig ne is közeledjen

így van célja és bizonyíthat is (jó eséllyel nem fog, de ha igen, szert tettél egy olyan srácra ki neked lehozza a csillagokat is az égről)

2011. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem kell ide sem aggresszió sem kiabálás sem verekedés, sem feljelentés

csak határozottság és feladat



amit írtam az előbb

és ha nincs meg vele lehet baszogatni

úgy fog kerülni mint a pestisest

2011. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!