Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ilyen téren mi baja?

Szerintetek ilyen téren mi baja?

Figyelt kérdés

Valamit mondtam az iskolába a barátnőmnek.. Hamat felmérgesedik.. Ha fiúról szólsz neki egy szót is akkor már dührohamot kap szó szerint..

pl: Ma


Összekocoltam a haját :D Viccből Ő is az enyémet :D

És először majdnem lelökött a székről...

Jó ez még semmi,de mikor viccesen arrább futottam

akkor meg fejbe dobott a szendvicsemmel (nem halok bele,de kajával nem illik dobálozni,főleg a másikéval nem HMM)

Aztán meg ledobott a másik barátnőnk tankönyvével ami elszakadt :D

Arra pedig azt mondta hogy nem direkt volt,hát ha már meg dob vele akkor már csak direkt volt..


Én nagyon szeretem a barátnőm de nem kellene ezt csinálnia ha ideges.. Voltaképpen rajtam vezeti le a feszültséget..

Mert múltkor

Megbökte az egyik fiú mikor meg ránéztem azt mondja nekem


"Nem kell ám lesni"

Utánna meg tök normálisan kérdezi (szünetbe)

-Mi a baj?

Na vajon mi?


szerintetek?


2010. dec. 2. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Vmi nem jó a családi hátterében gondolom, bántják a szülei/tesói vagy vmi hasonló..Beszélj vele!
2010. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom,nekem el mondta hogy tetszik neki egy fiú..

De nekem is tetszett már fiú,és néha szomorú voltam de nem voltam az végett ideges..

Én nagyon szeretem a legjobb barátnőm,ezért bánt hogy ezt csinálja velem

2010. dec. 2. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Gátlásai vannak a fiúkkal kapcsolatban. A legjobb, amit tehetsz, hogy nem szólsz bele egyelőre.
2010. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De most ezen a napon nem volt szó fiúról..

Arra gondoltam azért csinálta mert odbennt volt az a "bizonyos" fiú...

De hát azzal nem tűnik nagymenőnek hogy a LB-ét bántja..

2010. dec. 2. 18:05
 5/6 anonim válasza:
A barátnöddel jó kapcsolatod lehet és nagyon is jó.Egyszerü nemsértö módon hozd tudtára , hogy ha valami nem tetszik neked.Ha tenyleg jó barát akkor meg fogja érteni vágyaidat , igényeidet.
2010. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
őőő ez tudom kiről szól ESZTI te vagy aki irta??
2011. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!