Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányomnak mi baja lehet?

A lányomnak mi baja lehet?

Figyelt kérdés
ma amikor hazaért fejfájásra és hányingerre panaszkodott, kérdeztem tőle hogy nem verte-e be fajét de azt mondta hogy nem, felmet a szobájába és azóta alszik, mi lehet a baja?
2011. márc. 16. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

1. Kérdező te egy idióta vagy, mert nem szuper orvosok járnak ide gyk-ra akik látatlanba 3dologból megmondják, hogy mi baja van a lányodnak.

2. Lehet, hogy valami komolyabb baja van, és te itt ülsz ahelyett, hogy orvoshoz vinnéd.

3. Talán először tőle kéne megkérdezni, hogy mióta van rosszul, szerinte mért van rosszul ...

Még jó, hogy telefonosjósdába nem telefonálsz be, hogy megmondják mi a baja.

Az emberi idiótaság határtalan...lelehet pontozni, de akkor is igazam van

15L

2011. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Migrain?


Most elég jó kis front volt!

Nekem 14 éve van és 15 voltam amikor rájöttünk, pont így reagáltam.

Azt is mondták keveset ittam, ha-ha !

Jól jár utána..neurológus tudja megválaszolni a pontos tünetek alapján, csak ő tudja gyógyszerelni, én triptagram-ot és cataflam-v -t kaptam, már nem eléga saridon.

Nézz utána ezeknek és a nátrium glutamátnak a neten.

Amióta nem eszem na-glutamát tartalmú kaját(a tejterméken kívül mindenben van) azóta csökkentek a rohamok.


Most épp fronthatás van!


Migrén: hirtelen homályos látás, hányinger hányás, szédülés, gyomorsav megnő.

A gyógyszerek csak az első20 percben hatnak, minél előbb be kell venni, ha felmerül a migrén, mert 20-30 perc elteltével leáll a gyomorban a felszívódás, így minden inkább visszajön.

A saridon nekem sokáig használt, most erősebb kell.

Remélem nem migrénetek van, hanem csak egy túlterhelt nap okozta!

2011. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt is kérdeztem hogy kb mióta érzi így magát, azt mondta hogy olyan 10 és dél közt kezdte el érezni ezeket
2011. márc. 16. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer,ha nem hat akkor orvos.De lehet,hogy csak meg jön/jött a havija(?!)
2011. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Hány éves? Menstruál már?
2011. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 éves, ma reggel úgy kelt fel hogy még rosszabbul volt, orvos látta de azt mondta hogy "nincs semmi baja"
2011. márc. 17. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beverte a fejét,vagy fejbe dobták tesi órán a labdával.Vagy csak szimplán nagyon ki volt merülve.
2011. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én írtam a migrén-t..de azért szerintem nézz utána annak is, hogy mit szokott reggelizni, iszik-e kávét, dohányzik-e, mert mindez összesen, de főleg a rossz evés okozhat fejfájást.Sőt ha keveset iszik az is elég hozzá.
2011. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!