Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mi baja? Nem tudnak a...

Most mi baja? Nem tudnak a fiúk beszélni? 13L

Figyelt kérdés

Van egy fiú(R), akivel nagyon jóban vagyok, január-februárban már majdnem jártunk is:) Aztán ő beleszeretett egy másik lányba, rózsaszínben látta a világot. Még mindig jóban vagyunk, de egy másik évfolyamtársammal(B) kezdtem mostanában beszélgetni, hazamenni. B-vel van közös hobbink, meg minden másról lehet vele nagyon jókat beszélgetni, tudja mikor lehet hülyülni és mikor legyen kicsit komolyabb. Tehát teljesen kiábrándultam R-ből. Viszont ma, ahogy minden kedden, sétáltam haza B-vel, de R is velünk jött. R és B elég közel laknak egymáshoz, de barátoktól megtudtam, ha én nem vagyok ott elég csúnyákat szoktak veszekedni:S Alapból sem voltak puszipajtások, de most miattam még rosszabb a viszonyuk. Viszont ha R-t nem érdeklem, akkor mégis mi baja van B-vel? Nem értem mi van:(

13L


2011. márc. 8. 15:44
 1/10 anonim válasza:
Igazán szép lány lehetsz ha 2 pasid is van:)Szerintem elöszőr döntsd el melyik fiú tetszik és a másikat hagyjd. Szerinted érdekled R-t mert akkor nem lenne baja B-vel szerintem csak féltékeny rá :)13/L
2011. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy szerintem miattam nem igazán érné meg veszekedniük...:P
2011. márc. 8. 15:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem!!:P


Figyelj ők fiúk!:)

Bármin vagy bárkin képesek összeveszni!Ha meg már előtte sem volt túl jóba vele akkor most mégjobban féltékeny:P

Szerintem neked B-vel kellene kezdeni valamit :PP:DD

Hiszen R "elhagyott".:D

12/L

2011. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziia a 12 éves csajszinak igaza van!!Tényleg "B"-t kellene választanod,mert ˇén mostmár "R"-el szóba se állnék,milyen az ilyen fiú??Pff.Szerintem B 1000-el!!:P(nem azért,mert B a kezdő neve és azt jelenti,h buliXD)

13/L

2011. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ohh köszönöm hogy igazam van:'DD
2011. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

elöször is örülj h nem veszekednek amikor ott v :)

és mért kéne bárkivel is járnod? azért h legyen valakid? semmi értelme:)

de ha persze teccik valamelyik fiú akk hajrá ;) de sztem is B-vel több értelme lenne valamit is "kezdeni"

és ha teccik neked akk küldj neki apróbb jeleket, ha okos veszi az adást

és természetesen miattad veszekednek de ha R-nek van barátnője? hát akk lehet h nem teljesen közömbös feléd

(bocs a hoszzú válaszért, rem tudtam azért segíteni :) )

14L

2011. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal R-nek közben volt egy barátnője, de az nem volt komoly...
2011. márc. 10. 21:03
 8/10 anonim válasza:

volt ? szoval márt nincs ?

(elözö kommentelő 14L)

2011. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már nincs, 1 hónap volt az egész
2011. márc. 11. 06:08
 10/10 anonim válasza:

jahh akk valószínű h miattad veszekednek...

de ez elég bonyolult máár :S xD (Elözö kommentelő ism. 14L)

2011. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!