Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egyik tanárom tetszik.De nem vagyok belézúgva meg ilyesmik.Csak bírom mert jófej,szeretem ahogy tanít meg nekem külsőre is tetszik.De nem akarok semmit tőle mert nem is ismerem.Szóval tudom ez nem is lenne jó ötlet.Egyébként 10 évvel idősebb nálam.

Épp ésszel gondolkozom,nem álmodozok róla minden 2. percben, szóval nem az a szokásos ,,belezúgtam a tanáromba" dolog.Csak hogy mit tegyek hogy ne érdekeljen ennyire se?Mert van amikor nem kell írni akkor vagy barátnőmmel levelezek vagy a tanárt nézem és ezmár ciki x)


2010. dec. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerezz egy fiú barátot, akkor róla fogsz álmodozni nem a tanárodról!
2010. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint írtam nem álmodozom róla
2010. dec. 2. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

1.nek igaza van szerezz egy fiút!

Hány éves vagy?

az írásodból szerintem még kicsi

2010. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit tenned.El fog múlni.Hidd el.Mosolyogni fogsz a történeten nemsokára.Isten őrizz, hogy azért szerezz!(jó ég!)egy fiút, hogy ne foglalkozz ennyit ezzel a dologgal.Nincs ebben semmi.Tanulj és ábrándozz-a sorrend fontos!:)
2010. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!