Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig engedjem? Egy kis...

Meddig engedjem? Egy kis tanacsot kerek?

Figyelt kérdés
Van egy 15 eves fiam,az lenne a kerdesem,hogy hanyig engedjem ki?es egyaltalan engedjem bulizni?
2010. dec. 2. 22:00
 1/8 kisnita ***** válasza:
100%
Milyen buli, hol van a buli? Én discoba engedném maximum az utolsó buszig, házibuliba ha olyanhoz megy akit ismerek és tudom, hogy normális akkor akár ott is aludhat. Volt már egyébként? Milyen "bandában" van? Rendesek? Nem isznak meg drogoznak, stb? Azért ez is fontos...
2010. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

ha megtanult mindent, és az elvárásainak megfelel a jegye akkor hétvégenként engedje el. :)

és hétköznap ha megtanult mindent akkor kb, 7ig engedje le..:) és akkor 10 kor alvás :) vagy amikor menni szokott.

15/L én ezt javaslom:D

2010. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt nemtud m,hogy kivel ,,bandazik'' es a buli pontos helyet idelyet se tudom,csak annyit kerdett,hogy ,,elhivtak bulizni mehetek?'' en meg azt valaszoltam,hogy meg gondolkodok rajta.
2010. dec. 2. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezze meg hogy kivel megy és hogy kik lesznek ott? és hogy őn ismeri-e azokat..
2010. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz rá, hogy mégis hova menne, kikkel stb.Nem árt, ha tud ilyet a szülő.Persze, ez nekünk kellemetlen amikor a szülők kérdezgetik, hogy hova és kikkel megyek, de adódhat olyan helyzet, hogy jó ha tudják hol vagyok.

Nos, a helyszíntől és a társaságtól függne, hogy hogy engedném el.

Ha tud magára vigyázni és tudod kikkel, hova megy enged el, de egyezzetek meg abban, hogy ha felhívod, akkor felveszi a telefont, vagy ha van valami akkor felhív.Természetesen nem kell 10 percenként hívogatni, de az még belefér, ha felhívod egyszer, hogy jól érzi-e magát, minden rendben van-e:)

15/L

2010. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy fiú sokkal nagyobb biztonságban van őt nem erőszakolják meg elengedheted szerintem
2010. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kisnita ***** válasza:

Attól, hogy nem erőszakolják meg még nincs nagyobb biztonságban, szerintem legalábbis....

Én mindenképpen rákérdeznék a helyedben, hogy ha pontosan hová megy, kikkel, és meddig akar maradni. Egyébként milyen a kapcsolatot a fiaddal? Elmond neked dolgokat vagy inkább titkolózik? Mert ha nem sokat tudsz a haverjairól meg a dolgairól akkor azt sem tudhatod, hogy tényleg oda megy-e ahová mondja...

2010. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anélkül sehova nem mehetne, hogy nem ismerem a barátait, 15 évesen, ez így elég kevés info, hogy elmehetek-e? Ha pontosan tudom kikkel, hova, mikor mennek, és legkésőbb utolsó busszal hazajön, akkor rendben (feltéve ha nincs ellenemre a társaság, a helyszín, bármi). Természetesen iskolaidőben, amikor tanulni kell, erről szó sem lehet.
2010. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!