Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15éves a lányom engedjem neki?

15éves a lányom engedjem neki?

Figyelt kérdés

a lányom 15 éves és ott szeretne aludni a barátjánál.láttam azt a fiút iwiwen és mostmár télleg nem tudod engedjem e neki.Nem az a hozzáillő rendes fiú.Hanem az a emo vagy mi.igazán annak se örülök hogy ilyennel jár.

Szerintetek engedjem neki?


2011. jan. 9. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha szeretik egymást,akkor szerintem igen.Olyan sok rossz úgysem történhet,
2011. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Én nem engedném 15 évesen..Még korai..1-2 évet várhatna még!
2011. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Az emok buz*k szóval elengedheted.
2011. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is korai még 15 évesen elkezdeni a nemi életet.Miért nem mutatja be neked azt a fiút?Miért csak az iwiw-en láthatod?
2011. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%

15 évesen? Én 18 múltam, mikor anyu megengedte, és ma már megköszönöm neki. Ha nem akarsz korán nagymama lenni, akkor magyarázd meg neki, várja ki a sorát a saját ágyában. Ha alszanak, akkor már saját ágyban, ha beszélgetni szeretnének, akkor azt lehet egész nap, estig. Nem gonosz akarok lenni, de foglakozásomból kiindulva ismerem a mai fiatalok(tisztelet a kivételnek) hozzáállását. Az "emo" pedig elismerten egy beteg, gyógyításra szoruló jelenség. Sajnálom, én csak az igazat írom, nézz utána.

Ráérnek még egy egész életen át együtt aludni később, ha komolyan gondolják.

2011. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

3.válaszolónak!

nem meleg.

és nem ilyen kommentárt vártam volna.

...

egyébként már csak így fél fülről hallottam hogy egyszer nem is a barátnőjénél aludt hanem a fiújánál.

2011. jan. 9. 18:31
 7/22 anonim ***** válasza:
Az ott alvással van a gond vagy, hogy szexelni fog? Szerintem hívd fel a figyelmét a korai szexualitásra, hogy ha lehet tartsa távol magát a dologtól mert a mai fiuk nem védekeznek és könnyen teherbe eshet. Kicsit el kell riasztani. Erényövet nem aggathatsz rá. Ha meg pont az a cél, hogy szexeljen és tiltod, akkor úgy is talál más megoldást.
2011. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mivel átvert, így tiltanám neki még egy ideig, aztán majd ha bizonyít,akkor esetleg talán. Az is számít, mióta vannak együtt?
2011. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha le akarnak feküdni nem az fogja őket megakadályozni, h nem alszanak együtt. Szerintem először kérd a lányodat, h mutassa be a fiút, ismerkedjetek meg, lehet, h rendes srác, csak ízlésficama van...majd kinövi. De addig ne mondj határozott nemet,míg meg nem ismered. Nekem alap volt, h először bemutattam a fiút, és csak utána akartam nála aludni. Egyébként szerintem megengedheted, ha bízol a lányodban. Nekem is nagyon jól esett, mikor a szüleim mondták, h azért aludhat nálunk a barátom, mert bíznak bennem, h nem csinálok hülyeséget.15 voltam ekkor(majdnem 16.(én sosem aludtam az akkori barátomnál, mert egy idióta volt, és nem akarta)
2011. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg csak iwiwen láttad a fiút???

Én nem engedném el a lányomat addig, amíg nem ismerem a fiút személyesen.Legyen 14 vagy 17 éves, akkor sem!

Na meg persze, az sem utolsó szempont, hogy mióta vannak együtt?!

15/L

2011. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!