Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Helo, nektek mit szóltak a...

Helo, nektek mit szóltak a szüleitek amikor szúrattatok piercinget? Pls aztis mondjátok h hova, és kort, nemet

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Semmit, mert nem szórattam, és nem is tervezek.


17/F

2010. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
vicceskedvű embereknek idebiggyesztem hogy piercingtelen embereke válaszát nemvárom, kivéve ha szülő, és at mondja, hogy ő hogy reagálna....
2010. dec. 5. 21:46
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát...először 1éve nyáron kaptam,mert már régóta szerettem volna és mivel jólett az évvégi bizonyítványom(ez volt a feltétel),ezért megkaptam.Mondjuk elég vicces volt,mert anyuval elmentünk vásárolni,aztán egyszer csak benyögte,hogy na mehetünk szúratni a pc-t?Mondom mivan?Tökre beszartam,hogy most?Aztán hazamentünk és egyóra múlva elkezdtem,hogy de nem lehetne-e mégis...és elmentünk...félóra múlva már otthon örültem a fejemnek a kiszúrt számmal.:)

Aztán nemsokára kiszúrtam a fülem magamnak...aztán egyszercsak a fejembe vettem,hogy nekem kell a köldökömbe is piercing.Anyu nem engedte.Hát megcsináltam magamnak.Az is vicces volt,mert pont benyitott mikor szúrtam át a tűt.:DD

Azóta van 4fülbevalóm meg ez a két piercing.Majd még szeretnék de egyenlőre megvagyok velük elégedve :)

14L

2010. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

22.17,gratula...éljen a modern kor.eszembe nem jutott volna otthon kiszúrni bármimet is...

Amúgy én 16 voltam,köldökbe,nem szóltam előtte anyuéknak,hanem megvettem,elmentem szalonba,megcsinálták hazajöttem...:D Aznap derült ki,hogy meglett a nyelvvizsgám ,így jobban örült annak,mintsem haragudjon,meg jól is állt. Aztán 18 évesen rájöttem,hogy ez meg minek is nekem,és kivettem. Kb ennyi

2010. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

igaz az én fiam még pici(15 hónapos).ha ő kamasz korában szuratna?és a tudtomon kívül?biztos kifejezném nemtetszésemet,de nem azért mert szuratott,hanem mert a tudtunk nélkül.nekem is van.volt a köldökömben,de mikor kezdtem gömbölyödni kivettem,meg van egy a nyelvemben,meg a férjemnek is van a nyelvébe.de mind2en elmúltunk 18 mikor meglettek

szóval mindenképpen ha rakatsz elötte beszéld meg a szüleiddel,mert lehet belőle nagy botrány.

2010. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Áprilisban lesz egy éve az orr,akkor vtam 14(9 nap múva 15XD)

és lassan 3 hónapja az ajak.

semmit

2010. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

kb. 16 voltam amikor a köldökömbe szúrattam

előtte már majdnem egy évig nyúztam a szüleimet, de nem engedték, mondván, hogy ha megunom, és kiveszem, akkor csúnya lesz a heg. de látták a kitartásom és végül is tőlük kaptam az első ékszert, ebből könnyű volt leszűrni, hogy megengedik :)

azóta is megvan, nem untam meg. :)

21N

2010. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha a tudtom nélkül csináltatná meg a gyerekem, először is kiszedetném vele, utána elbeszélgetnénk, utána közösen megbeszélnénk milyen büntetést érdemel. 18 éves kora után a jó ízlés határain belül, tőlem szúrathat, ha ez élete vágya, természetesen saját pénzből, amit rá megkeresett.
2010. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Először csak a fülembe akartam még egy füllyukat. Anyu mondta hogy ha megcsináltatom akkor lehet, de ő nem ad rá pénzt. Mondtam hogy akkor kiszúrom magamnak. Tudta hogy úgysem merem, ezért bele egyezett. amikor este elment dolgozni szóltam apunak hogy szúrja ki. Kiszúrta. És rájöttem hogy nem is fáj, ezért van a fülembe már összesen 12 lyuk. aztán elkezdtem tágítani. Anyu undorodott tőle. 0,5 cm-ig megvolt aztán kiszedtem hogy nagyítom, de nem tudtam visszatenni ezért visszaforrt nem is látszik. aztán köldök piercinget akartam. anyu nem engedte. év záró után anyu tudta nélkül, szúrattam egy osztálytársammal. hazamentem és iszonyatosan fájt. Mutattam anyunak. Azt mondta takarodjak el itthonról.. és vissza se jöjjek ezzel az undormánnyal. Elmenetem, majd késő este haza. Másnapra megbékélt vele. Ugyanez volta hajfestéssel is. Csak a szeme láttára otthon festettem be.

16/L

2010. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az első piercinget a nyelvembe szurattam, szülinapi ajándék volt, apám a tetoválás mellett lobbizott, gondolom anyám megijedt, és inkább gyorsan engedélyezte a piercinget mielőtt vadabb ötleteim támadnának:) Aztán később lett az ajkamba, már nem emlékszek hogy mikor, olyan 16 lehettem. A köldökömben olyan 3 éve van ha jól emlékszem. Az orrnyergemben is volt, nagyon imádtam, de sajnos kilökte a szervezetem, ki kellett szedni (előbb utóbb valószínűleg mindenképp kiszedtem volna, mert elég vad dolog). A fülem is ki van tágítva 1cm, nagyon szép nőies plugokat lehet kapni, régen én is vadultam, mostmár egy szolid strasszköves van. Nem bántam meg egyiket sem, vőlegényemnek is tetszik, nekem is. Mellesleg a piercingek nyom nélkül beforrnak, a fül meg 1cmig össze tud húzódni, úgyhogy nem aggódok, és ha majd az én gyerekem is akar, meg fogom engedni. Csak annyi lesz a feltétel hogy suliban ne legyen belőle gondd, ha mégis, azonnal kiszedi.


22/L

2010. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!