Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen engednéd meg a...

Hány évesen engednéd meg a lányodnak, hogy orr piercinget csináltasson?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 17:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
Semmikor.
2011. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%
Amikor már nem szükséges az engedélyem.
2011. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
35%

sehány évesen.

ez a fiatal egyéniség olyan jellegű torzulása, ami ellen azonnal cselekedned kéne!

2011. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

18 voltam, mikor csináltattam, de a tudta nélkül. Persze a nővérem tudott róla és tudtuk, h nem szól rá semmit. Az enyém mindig is kicsi volt, nem feltünő, csak szép.

Szóval, ha engem kérdezel, akkor 18 éves kora után megengedném a lányomnak, de előtte semmiképp.

2011. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
61%
Én nem értek egyet az előttem szólókkal, egy pici szép kövecske tud szép is lenni, és manapság már nagyon sok tini lánynak van. Sajnos akkor nézik ki a többiek maguk közül ha neki nincsen. Ha jól tanulna, nem hazudozna nekem, ráadásul megkérne hogy csináltassunk neki egy ilyent én megengedném neki. Mondjuk kb.. 13 éves korától...Mennyi idős a leányzó?
2011. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól emlékszem 14voltam amikor anyukám kért időpontot a piercingesnél :D
2011. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
14... és nagyon szeretne,de bizonytalan vagyok.
2011. máj. 17. 18:11
 8/35 anonim ***** válasza:
86%

Én megengedném. Szintén kamasz lányokat nevelek és beigazolódni látszik az az elvem, hogy a külsejükbe nem áll szándékomban beleszólni. Én is lázadó kamasz voltam, kb. mindent kipróbáltam, ma mégis diplomás, középvezető pozícióban dolgozó anya vagyok, és a gyerekeim bizalommal hálálják meg azt, hogy nem tiltom őket mániákusan semmitől.


Tetoválást nem engednék, mert azt nem lehet csak úgy eltüntetni, ha már nem tetszik, de egy piercinget ki lehet venni, a hajat meg lehet növeszteni, a festék lenő...reverzibilis változásokat nem ellenzek.


A nagylányom 15 évesen akart orrpiercinget, megkapta, idén érettségizik, a szalagavató előtt kivette, hogy ő már ebből kinőtt. Ennyi. Most készül az orvosi egyetemre és én nagyon büszke vagyok rá :) .

2011. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
14 éves korban csak keressük a stílusunkat stb, és eg ypiercing azért nem olyan mint egy fülbevaló..szóval én mondjuk 16-17 éves korig várnék, ha már akkor is akarja, akkor talán.
2011. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
52%

Nekem van:)

[link]

ilyen. Ez nem olyan durva, apum szalonjában szúrták, de suliba nem mindig hordom.

13L

2011. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!