Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szuleitek megengedné...

Kamaszok! Szuleitek megengedné nektek a piercinget vagy a tetkot vagy valami hasonlot?

Figyelt kérdés
kerem kort nemet is
2011. júl. 18. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem a tetkót biztos nem,csak később.

Piercinget meg nem is akarok(mondjuk tetkót se:P).

Szóval a pc-t esetleg megengednék,de nem akarok szóval...:DD

12/L

2011. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam egy olyan esetet, amikor a strandon a kislány megkérdezte az ismeretlen nagylánytól, hogy mi az az undorító a hasában, és miért engedte meg, hogy odategyék.És ez nem a szülők véleménye volt, hanem egy annyi idős gyereké, aki még teljesen őszinte.
2011. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem piercinget megengednék, de még nem akarok, tetkó 17 évesen csináltathatok és fogok is, nem egyet:)

13L

2011. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14 évesen kaptam az első tetoválásomat, a lapockámra egy kb 10 centis mintát (már ekkor is 182 centi voltam, szóval nem nőttem tovább). A következővel mégis vártam 3 évet, nem voltam annyira "besózva" mint az elsővel. Később pirszinget rakattam a köldökömbe, a nyelvembe, és az orromba is, persze nem egyszerre, később, amikor terhes lettem, a köldökömből és a nyelvemből kiszedtem.
2011. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem a piercing nem tetszik. De tetkóm van egy

Alberto Vargas a lapockámon: [link]

A 17. szülinapom előtt. Anya nem örült apámnak tetszett.

Még szeretné majd valamilyent.

De van ismerősöm aki megbánta, hogy csináltatott. Ő a 18. szülinapjára kapta ajándékba az apjától.

18/L

2011. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
jah, és lány vagyok 22, azóta majdnem diplomás, házas, aki esetleg az inteligenciával kötné össze a tetoválást :)
2011. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Tetkót semiképp nem engedné, de nem is akarok!

Köldök pc-t anyu megengedte, de nem akarok azt sem. A többit úgyszint nem engedi!

14/L

2011. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, soha nem kérdeztem őket erről, de szerintem nem engednék. Tök mindegy, mert nem is akarok egyiket se. 17/L
2011. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, gondolom nem, de sose kérdeztem tőlük, együtt szoktunk beszélgetni hogy én sose akarnék egyiket se, és gusztustalannak tartom. Bár lehet, hogy a piercinget megengednék, de mivel nem akarok, nem érdekel.

16/L

2011. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

18 éves koromig nem, mert nem engedi meg nekem (anyám). apámat még nem kérdeztem. pedig nekem tetszene egy ilyen piercing:

[link]

15/L

2011. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!