Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok és barnázok 3...

8 hetes vagyok és barnázok 3 hete de nem egyfolytában. Volt hasonló élményetek, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

A nőgyógyásznál most voltam az eredmények jók zárt méhszáj stb. Rákszűrést csinált.Mondtam a dokinak hogy barnáztam de mikor megvizsgált már nem barnáztam 1 pár napja tehát nem mondott semmit mert úgy volt elmúlt.

következő nap megint elkezdtem. Mi lesz ebből mit csináljak?

csütörtökön megyek ultrahangra most pihenek orvos csak szerdán lesz legközelebb.

Nektek van ilyen tapasztalatotok?


2011. szept. 4. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szedsz gyógyszert?nekem 2 nap volt,akkor kaptam utrogestant.ha most is barnázol,a helyedben elmennék ügyeletre.
2011. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt 12 hétig, utána magától elmúlt. Nem kaptam rá semmit, a doki azt mondta, hogy a méhlepény tapadási helye miatt van. ha uh-n minden rendben és hamarosan elmúlik, akkor ne aggódj! Az én babám is így kezdte és a végén még ráhúzott egy hetet :)
2011. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

MINDEN TERHESSÉG MÁS!!! Az hogy neked kedves előttem lévő jól sült el, nem jelenti azt,hogy ez mindenkire igaz. Nekem két terhességem kezdődött barnázással... el is vetéltem (6. és 9.héten)!!!

Most 8 hetes vagyok és fekszem szigorúan 2 hete, mert megint elkezdődött :( Kaptam utrogestan és még 4 hét szigorú fekvés! Mert csak így van esélyem arra, hogy a kisbabám ezúttal meg is maradjon.

Kedves kérdező! Minden esetben ki kell vizsgálni mi áll a háttérben. Lehet,te is szerencsés leszel, de azt csak az orvos tudja megállapítani! Szedjél sok vitamint, nem vicc,magnéziumot és csak feküdj és feküdj! Amit tudsz menjél orvoshoz. Jobb félni, mint megijedni. Írj majd,hogy vagy!!!

2011. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megint múlik elfele a barnázás már fehér lesz megint. Na ez a fura pár napig jó nincs semmi utánakezdi előröl.
2011. szept. 5. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
3 terhességem zajlott le igy a 14-17-ig hétig, őrjitő volt. Utolsónál szedtem csak Duphastont. Egészséges gyerkőcök születtek. :)
2011. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vok. Persze menjen el orvoshoz utána nézni, hogy mi a helyzet, de nem szabad valakit, aki amúgy is aggódik a babája miatt még bepánikoltatni is! Ahogy az utolsó is írta nem törvényszerű, hogy valakinek csodás terhessége legyen. Nekem is egész végig görcsölt a hasam folyamatosan, szinte egy lépést sem tudtam tenni, de a babám ebből semmit nem érzett. Neki jó volt ott benn!

Kedves kérdező vigyázz magadra de izguld agyon magad, amíg nem muszáj, mert az se neked se a babónak nem jó!

2011. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma voltam hasi ultrahangon minden rendben volt a barnázás egyenlőre de remélem végleg elmúlt.

2011. szept. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!