Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen könyvet vehetnék 9...

Milyen könyvet vehetnék 9 éves lányomnak, ami az ő korához illően megfogalmaz ezt-azt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a mensesre,a mell növekedésére stb...szeretnék venni neki egy ilyen jellegű könyvet,mert eddig mindent megtudtunk beszélni,de hátha lesz olyan kérdése,amit nem mer feltenni,vagy kíváncsiságból sem megkérdezni?

Mit ajánlanátok?Köszi előre is a válaszokat!


2010. dec. 9. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezt veled kell megbeszélnie, nem lehet könyvből normálisan felvilágosítani.
2010. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de van egy könyv, az a címe: Peti, Ida és Picuri. Egyik ismerős mesélt róla egyszer, arra nem emlékszem hogy jót-e vagy rosszat. De mintha vmifél képregény stílusa lenne.
2010. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kezdettől fogva látja, hogy bízhat benned és őszintén és nyíltan válaszolsz minden kérdésére kivétel nélkül, akkor nem lesz olyan, amit nem mer megkérdezni!!!
2010. dec. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nemi életről kicsiknek.


Szerintem nagyon jó könyv. Nekem kisfiam 8 évesen kezdte olvasni. Ha valamire rákérdez, akkor azt a részt közösen megkeressük, de a könyv az ő szobájában van, nyugodtan nézegetheti, kérdezgethet belőle. Ezért nem érzi titoknak. Viszont egyenesen és őszintén beszél a könyv, rendesen használva a megnevezéseket, mit hogy hívunk.

Nagyon tudom ajánlani!

2010. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
antikváriumokban lehet szerintem kapni
2010. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rá keresek mind két könyvre:)

Természetesen beszélgetni fogok vele ezentúl is,de mi van,ha megváltozik egy picit,ha már nagyobb lesz?Nem biztos,hogy rögtön hozzám fut majd,ha valami furit vett észre,ezért szeretnék egy könyvet,hogy a saját magánügye,intim szférája is kialakuljon.Eddig mindent megbeszéltünk,ha volt kérdése,de nem tudom én sem biztosan,hogy mik azok a dolgok,amikről nem"baj",ha 100%-san fel van világosítva egy kislány?!

Még egyszer köszönöm,hogy írtatok!

2010. dec. 10. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:

:) Szia!!

Van egy olyasmi könyv is hogy kis puncikönyv....:) Ez a neve. Ebben úgy gondolom benne van minden. Habár sztem a lányod inkább jót nevetne rajta..:)

üdv.

2010. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mi történik velem?"

ez jó, de van benne néhány baromság...azt beszéld meg vele, egyébként érthető és jó is :)

2010. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat:)

Hamarosan karácsony,majd nyakamba veszem a könyves boltokat,lesz miből válogatnom ezek után:)

2010. dec. 11. 17:23
 10/10 anonim válasza:
szerintem erre ideális a lánynak lenni csúcs című könyv. Abban benne van a menstruáció, mell növekedés, tampon és betétről a tudnivalók. magyarul minden amit kell tudni egy lánynak. sok szerencsét! :)
2013. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!