Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem 17 éves lányomnak?

Megengedjem 17 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

az elmúlt 2évben minden étvégén bulizott, hajnalban járt haza. Pár hónapja vuszont megváltozott a helyzet és sokat van otthon. Megkért hogy szeretne a barátjánál aludni hétégenként és ha nincs sj tanulni való akkor hétköznap is. Elmondása serint már nemérdekli őt a bulizás mert megunta. A fiút ismerem. Nem túl korai megengedni ezt még?

39 éves 2gyerekes anyuka


2011. okt. 30. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
De bizony korai.
2011. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem korai. De te vagy az anyja, ne idegenek döntsenek helyetted.
2011. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Jobb, ha ellenőrzött körülmények között vannak együtt, különben megoldanák máshogy. A védekezésről nem árt elbeszélgetned vele :)
2011. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már döntöttem csak érdekelne más szülő meg e engedné esetleg mennyire tartja korainak.
2011. okt. 30. 00:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedélyezheted a hétvégenkénti 1-2 ottalvást. A hétköznapokkal még ráérnek. Persze ez attól is függ, hogy mióta ismeri a fiút, de ha kétségeid vannak, aludhatnak nálad is. Természetesen otthon is megteszik ugyanazt, amit a fiúnál tennének.
2011. okt. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
21éves vagyok,15 éves koromban volt először nagyon komoly barátom,ő 18 volt (együtt is voltunk 4 évig) és mikor kb 4 hónap után anyumnak mondtam,hogy nála szeretnék aludni,akkor nagyon nem akart elengedni (120 km) de felajánlotta,hogy aludjunk inkább nálunk...ő is sokkal nyugodtabb lenne, jobban meg is ismernék egymást,együtt is lehetnénk...volt olyan jó a kapcsolatunk anyummal h azt is tudta,hogy még egy darabig nem akarok vele lefeküdni...aztán mikor egyre inkább megismerték egymást,már hozzá is elmehettem, sőt, 16 és fél évesen még kellett a szülő beleegyezése a fogamzásgátló felíratásához,anyum azt is segített elintézni,úgyh én ebből a szempontból elég szerencsésnek mondhatom magam...
2011. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
közös szobája van a testvéréves ( 8L). Sajnos csak így tudtuk megoldani. Jó köztük a viszony sose panaszkodtak hogy nem jó 1szobába de éreztem hogy lesznek gondok mikor az idősebbnek barátja lesz.
2011. okt. 30. 00:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem korai, csak figyelj, hogy ne menjen a tanulás rovására, és rendesen beszedje a tablettát.
2011. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem korai, ha már több hónapja mondjuk együtt van a fiúval, de a fogamzásgátlásra hívd fel a figyelmét mindenképp!!!!
2011. okt. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

A hétvégei együtt alvás szerintem teljesen rendben van. Bizonyára én is nagyon szeretnék a barátommal ébredni hétvégén, ha lenne. 17 évesen egyáltalán nem tartom korainak, szexelni máskor is lehet, az egymás mellett ébredésnek pedig biztos meg van a maga varázsa.

Viszont a hétköznap való egymásnál alvást nem tartom jónak. Persze szünetben lehet, azzal nincs gond. De amikor másnap suli, szerintem jobb, ha otthon alszik a gyerek.

Én ha szülő lennék megengedném, hogy hétvégén együtt aludjanak, de hétköznap, mikor másnap suli, nem.

Szerintem ez reális így, de persze Neked kell tudni!

16/L

2011. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!