Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem a lányomnak?

Lalu480 kérdése:

Megengedjem a lányomnak?

Figyelt kérdés
13 éves lányom szeretne 1 tetkot nem nagyot csak 1 kis csillagot ma piercinge van neki akkor szerinted a tetkot is engedjem meg?
2011. aug. 4. 22:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Már a pc-et se kellett volna megengedni...
2011. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem 13 évesen nem kellene. Én is szerettem volna 14-16 évesen, és most, bár még mindig csak 20 vagyok, örülök, hogy a szüleim nem engedték meg. Mivel tanulmányaimból kifolyólag, ha szerencsém van, olyan helyen fogok dolgozni, ahová nem igazán való a tetkó.
2011. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

13 évesen????? Még téged is feljelenthet egy "jóakaró" rendes tetoáló meg meg sem csinálja... Nekem 17 évesen nem nagyon akarták megcsinálni.


18/L

2011. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Ma a kisújjad holnap a karod kell neki!

Én nem engedném.


4 gyerekes Anyuka.

2011. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Az szép. Jó kis szülő lehetsz...

Nyugodtan engedd meg neki. Hamarosan úgyis fellázadna és akaratod ellenére megcsináltatná (és mindez a rossz nevelés miatt). Gratulálok.

2011. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Hát drágám szerintem te nem az anyuka vagy, hanem a lány, és nem gondolkodsz éretten. Majd ha idősebb leszel, fel tudod mérni, de hirtelen felindulásból ne, egy életen át viselni fogod. Piercinget se kellett volna, nem vagy te még olyan nagylány...
2011. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
ne engedd meg neki... tudod milyen fájdalmas? brrr. még belegondolni is rosz. tizedmásodpercenként szurkálják be a bőrödbe a tintát...13 évesen még ne...
2011. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
figyeljetek nem 15 evesen szultem ot en most 35 eves vagyok o kibirja a fajdalmat mert tudja h faj
2011. aug. 4. 22:59
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez kész! :O Hova a francba "fejlődik" ez a világ???? -.-" Felőlem aztán engedd meg neki! De csak úgy tájékoztatásképpen egy rendes anya nem engedné meg a 13 (sem 14, 15, 16, 17) éves lányának a tetkót.


Csináltassa csak meg aztán majd pár év múlva hozzád fog menni sírva hogy hogy néz ki a tetkója. Ugyanis még csak 13 éves. Amíg eléri a végleges magasságát biztos fog nőni min. 5 cm (hisz még gyerek). Na de ha a bőre és nyúlik majd a tetkóval együtt akkor mivan?? Hogy fog kinézni egy megnyújt minta?? Persze ha a lányodnak min1 hogy egy életre ottmarad egy ELFUSERÁLT (mert ha legalább jól nézne ki....) tetkót akkor nekem tök 8. Max szégyenkezem egy sort hogy hogy élhetek ilyen emberekkel 1 országban.

2011. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
14 évesen csináltattam a szüleim engedélye nélkül tetoválást...............21 vagyok de már bánom ne engedd meg neki.........azóta én is Anya lettem és ha a fiamnak 13 évesen ezen jár majd az esze akkor nagyon hamar kiverem belőle............................egyébként a pircinget se kellett volna.....:S
2011. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!