Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy két embernek azt mondtam,...

Egy két embernek azt mondtam, hogy nem érdekelnek a fiúk. Erre nagy komoly arccal megkérdezték, hogy leszbikus vagyok? Ez annyira furcsa lenne? 15/L

Figyelt kérdés
Kezdek attól félni, hogy a szüleim is leszbikusnak fognak nézni..
2011. okt. 29. 22:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg szülők is olvasnák, nektek mi jutna eszetekbe, hogyha a lányotok ezt mondaná?
2011. okt. 29. 22:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még nem baj,ha nem a fiúkkal foglalkozol. Ettől még nem vagy leszbikus. Akkor lennél az,ha a lányokkal akarnál viszonyt.
2011. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből én tuti nem erre gondolnék, hanem kb. úgy értelmezném, hogy "Tojok én most a fiúkra, van jobb dolgom is."

Ha azt mondanád, hogy "Nem a fiúk érdekelnek." ahelyett, hogy "Nem érdekelnek a fiúk.", akkor már más lenne a helyzet, akkor nyilván azt gondolnám, hogy ha nem a fiúk, akkor a lányok. De ez a szépséges ebben a mi magyar nyelvünkben, hogy ennyit számít a szavak sorrendje :)

2011. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bánomisén ***** válasza:
69%
Szerintem nem furcsa, ha valakit 15 évesen még nem érdekelnek a fiúk. Mindenki máskor kezd érdeklődni, ez nincs törvénybe iktatva, hogy mikor kell. Ha 20 évesen mondtad volna, már én is gyanakodnék, így viszont nem.
2011. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Velem is ugyan ez a helyzet és már a szüleim is kérdezgetik,hogy "mikor lesz már barátod?" meg ilyenek. De nekem sokkal többet érnek a fiú barátaim akikkel több év után is jóban vagyok/leszek,mint pár hónapos nyali-fali:D Nyílván változni fog ez a meglátásom,de most ez van. De remélem azért,nem néznek lezbikusnak:)
2011. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár 37 éves vagyok, de sajnos nincs gyerekem, viszont ha lenne, és a saját neméhez vonzódna, akkor sem változna semmi. Ez magánügy, és egyébként sem lehet befolyásolni. Csak sajnos vannak olyan felvilágosulatlan emberek, akik azt hiszik, ezen lehet változtatni, és elég drasztikusan állnak a dologhoz. Olyat is hallottam már, hogy valaki kitagadta a gyerekét, mert nem ellenkező nemű partnere volt. Na, az ilyen embereknek rengeteget kell még tanulni az élet dolgairól.
2011. okt. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: még fiatal vagy, semmi nincs veszve! Sok siekrt kívánok!
2011. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunako-chan válasza:
100%

az hogy mennyi idős is vagy, az csak egy szám... te döntöd el mi érdekel, és mi nem, mire vagy hajlandó, időt, energiát áldozni... 23évesen még nem volt kapcsolatom meg semmi, mert nem érdeklődtem, mert nem érdekelt a dolog. oké h ettől te leszel az osztály lezbije, vagy baromi cikilúzerarca, de ha megfelelő a közösséged ez nem fog bekövetkezni :D

és tényleg senki másra nem tartozik csakis rád :) tökre mind1 hogy szüleid, barátaid vagy akárki. semmi közük hozzá. oké lehet beszélni velük ilyesmiről, de ne hagyd hogy befolyásoljanak. ha a csajok érdekelnének, az ugyanolyan normális lenne, mint ha a pasik, vagy épp mintha egyik sem. tökremind1. ne foglalkozz ilyesmivel fölöslegesen. biztosan van jobb dolgod is :D

2015. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!