Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti értitek jobban...

Kamaszok, ti értitek jobban ezt, válaszolnátok? És szülők válaszát is várom: Tetszem neki, vagy félreértem?

Figyelt kérdés

Eggyik o.társam tegnap tesin is nézett,láttam hogy felém van a feje,mais órán is ránéztem,nézett,nem nézett el,meg suliban nem mosolyog,semmi,vagy csak nagyon ritkán,és ha velem van,boldog,tegnap is vonaton együtt mentünk haza,és ott is mosolygott,láttam hogy boldog,örül. Beszélt is,szinte be nem állt a szája,suliban meg hallgatag. :(

Amikor elment a vonat,akkor láttam hogy keres a tekintetével,ill. nagyon nézte a vonatot,és halvány mosoly volt az arcán. Facebook-on küldtem neki egy olyan SpongyaBob-os cuccot,hogy küldj SpongyaBob-ot. És cuki volt a kép,ezért küldtem egy olyat hogy: love you(L) és lájkolta,és visszaküldte. Msn-en is kérdezősködik,stb..Csak az a baj,hogy van bnője. :S És ma is fb-on csináltam egy olyan alkalmazást,hogy: Az első 3 lájkoló cukinak tart téged,és lájkolta,és neki is u.e. az alkalmazás volt kint az adatlapján,és énis lájkoltam,csak a negyedik lettem,és azt írtam,hogy: Egy negyedik még belefér:D erre ő: belee♥ Így szívvel. Meg nagyba sétálok az utcán hazafelé a suliból,erre hallom vki jön mögöttem,hátranézek,nagy léptekkel jön utánam,és mondja: Nem akartam ordítani. :D


2010. dec. 11. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen kérdéseket. Tudod ebbe mindent bele lehet magyarázni, mivel ez a sztori a te szemszögedből, lehet ő tök másképp gondolja. Most azt hiába várod, hogy azt írják, húú biztos tetszel neki, ne álltasd magad fölsölegesen, mert az sem lenne biztos. Őt kell megkérdezned, egy anonim fórumtól ilyenre ne várj nagyon választ.
2010. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tetszel neki de én szoktam a lányokkal csak úgy "játékból" is ien dolgokat facebbokon.
2010. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Te lehet, hogy ezeket a jeleket annak veszed,hogy tetszel neki.

De lehet, hogy ő neki nem ezt jelentik.

Nem tudunk tanácsot adni.

nekem is írtak fb. ilyenek, hogy Love you.Nem vettem komolyan.

Kérdezd meg, hogy jársz még azzal a csajjal?

2010. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen,járnak! :S

De akkor meg ne csináljon ilyet. :S

Mert mais írtam neki msnen,hogy bezzeg csak akkor vagy vidám ha rajtam röhögsz,jolvan,megjegyeztem,nem szeretsz..köszii.:N

És írja hogy:Nemis!! (És egy ari sírós fej)

Eddig szerelmes volt belém,meg minden,de nem vágom miért szeretett ki belőlem. Valami tipp?

2010. dec. 13. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:

nem a facebookon kellene élni

tetszel neki, ennyi

az, hogy van barátnője, legyen az ő baja

2010. dec. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Először is nem tudhatod, hogy hogy állnak a barátnőjével a dolgok. Aztán tőlünk kérdezed, hogy ő mit érez, de ezzel valószínű még ő sincs tisztában. Azért kellene pl. megkérdezni indirekt módon, hogy hogy áll a barátnőjével. Nem azért indirekten, mert nem akarsz semmit, hanem mert időt hagysz neki a döntésre, hogy ne hirtelen felindulásból mondjon valamit. Aztán lehet direktebben is, pl.meghívod valahová. Akár facebookon is, ha olyan helyzet van, majd ő eldönti magának, hogy a szivecske mellé mi fér belee. Persze ha eldöntődik a dolog, mindig benne van, hogy nem fog tetszeni a válasz, de egy idő után a bizonytalanságból is elegetek lesz.
2010. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:))

Értem. :)

Hát nekem majd kórházba kell mennem,és kérdezgeti hogy: Mikor mész be a kórházba? Melyik kórházba mész? Mondom neki hogy miért,bejössz? Mondja: alap :) Meg mondtam neki hogy: Imádlak. :) Erre ő: Énish^^

2010. dec. 14. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát eddig megvan, megy élőbe is. Namost ez olyan, ha innen tovább nem csinálsz semmit, akkor nem lesz semmi. Lehet persze várni, hogy majd ő, de ahhoz hogy pont azt csinálja amit elvársz mázli kell, értelmes megoldások közé ez semmiképp nem tartozik.
2010. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg hogy bejön velem a kórházba,elkísér,meg minden. :)
2010. dec. 14. 18:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kívánom hogy az a srác csak játszadozzon veled. Én most estem pofára..:'(( A méltóságodat őrizd meg, és ne zúgj bele addig, amíg nem vagy biztos hogy mit akar a srác. 13L
2010. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!