Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, válaszolnátok?...

Kamaszok, válaszolnátok? Nagyon fontos, rettentően!

Figyelt kérdés

Lányok,van itt valaki,aki Gödöllői,vagy Gödöllő közelében lakik?? Szeretnék nevezni a Csillag Születik-be,de nincsen kivel,és énekelni szeretnék,de nincsen olyan erős hangom,kérlek,akinek jó hangja van,jöjjön el velem,hatalmas lehetőség,vagy tánc,de inkább legyen ének,köszii.:)

15L


2010. dec. 22. 10:00
 1/10 dóriyyi ***** válasza:
100%
Én Gyöngyösi vagyok, szívesen elmennék veled...csak ott a gond, hogy hangom nincs.xĐ :S Mások szerint jó a hangom és "furán"(o.O) éneklek ki hangokat..., de szerintem rettentően hamis. xd ;) Azért sok sikert! (:
2010. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Sziia:)

Elég jó hangom van, az osztályból én táncolok a legjobban

(6 éve énekelek,kórusban+ népdalcsokor+ még pár helyen) (6 évet táncltam is) ,csak ott a bökkenő,hogy Erdélyi vagyok:(

De azért sok sikert:)

13,5/L

2010. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szentesi vagyok :S
2010. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szentesi? O.o nem gondoltam vna h onnan is vannak emberek itt a GYK-n. Oda járok iskolába :D


17f

2010. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én budapesten lakom,zuglóban hévvel nincs messze gödöllő.És már többen mondták ,hogy nincs rossz hangom. :))

14,5/L

2010. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én mennék veled, nyertem már énekversenyt is, csak sajnos szerbiai vagyok :S


13/L

2010. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerősök mit mondanak rólad?Ha tehetséges vagy sok gyakorlás után jelentkezz egyedül a Csillag Születikbe!:) Hátha tovább jutsz!

Én drukkolok neked:)


Egyébként szeretek énekelni, de nincs hangom hozzá és angol tudásom sem (németet tanulok).

15/L

2010. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gödöllői vagyok, voltam:( mert sajnos már elköltöztünk nógrádsipekre, de mentem volna veled:D
2010. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Fhuu de rendesek vagytok,senki nem oltott h mért nem mek egyedül.:D:)

Amm bnőm már jön,de azért köszönöm:)♥:$$

Hát jó hangom van anyum szerint is,meg általánosban az énektanár is mondta többször is.xd

De ha bejutok szavazzatok,de majd akkor elmondom hogy hívnak,még nem biztos semmi.:/

2010. dec. 22. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia én Gödöllőn lakom 11/L-Írj 1 privit^^
2010. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!