Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sztem ez nem igazságos....

Sztem ez nem igazságos. Szerinteket?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Angol óra. A tanár kitalálta, hogy nézzünk meg egy filmet angolul és egyes részeit fordítsuk le. Engem ez különösebben nem zavart. Ott volt a baj, hogy egy csöpögős, mézes-mázas filmet kellet megnézni és én fiú létemre nem nagyon rajongom az efféle filmekért. A következő párbeszéd zajlott:


Én: I hate this movie.

Tanár: Tessék?

Én Ja semmi, elnézést.

Tanár: Micsoda?!

Én: I'm sorry.

Tanár: Nem az érdekel, hogyan mondtad.

Én: Mit?

Tanár: Amit a filmről mondtál.

Én: Ja csak azt, hogy nem nagyon szeretem.

Tanár: Nem azt mondtad és ne hazudj!

Én: Véletlen volt elnézést kérek.

Tanár: Szóval nem tetszik a film igaz?

Én: Nem igazán tanár úr.

Tanár: Rendben, akkor pakolj össze és menj ki!

Én: Inkább maradnék.

Tanár: NEM! Menj el!

Én: Akkor megyek is. Viszont látásra!


Ma, amikor bementem a suliba az egyik barátom mondta, hogy mit szóltak apámék a tegnapihoz. Én nem tudtam miről beszélt. 10 perc múlva az ofő is megkérdezte ugyan ezt a dolgot. Ismét néma maradtam, de már sejtettem, hogy valami rossz történ. Csengetéskor aztán megmondták, hogy a tegnapiért kaptam egy órai munka egyest, magatartási megrovást, egy szaktanárit és egy igazolatlant is. Na ezek után se köpni se nyelni nem tudtam és csak egy dolgot tudtam kérdezni: Miért?


2010. dec. 15. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Az ofővel és az angol tanárral tisztázni kéne, hogy mi is történt valójában és a szülőknek elmondani a te verziódat. Ha hisznek neked, max. legyintenek egyet, ha nem (vagy felháborodnak) úgyis bemennek az ofőhöz.
2010. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ami még eszembe jutott: egy adott órán hogyan lehet egyest és igazolatlant kapni?
2010. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
86%
Na ezért utáltam én annó az iskolát. Szerintem is tisztázd, ha meg nem csinálnak semmit akkor szard le. A magatartás jegy nem számít sehova.
2010. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez komoly... Elképzeltem a jelenetet.Ezért 1est adni.nálunk mindig megbeszélték az angolosok mit nézzenek. Mi a németesek soha nem néztünk semmit.:(

Mi általában vigjátékokat néztünk ha az angolosokkal voltunk. pl Mr.Bean.

2010. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Kiállhatnál magadért...
2010. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

mekkora rinyás angoltanárod van bazz...

szerintem se igazságos. ennyi büntetést kapni érte meg pláne hogy nem

2010. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt, csak törin:S
2010. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Uh,hát ez gáz..

Vagyis ,hogy szerintem nem volt igazságos,velem is pont ilyesmit volt a múlt héten csak én lány vagyok..

Jó mondjuk én nem hagytam magam (mert egy idióta vagyok) és csak mondtam az igazam az elején az osztály is melettem állt aztán mindenki befogta csak én nem és az igazgatónnál kötöttem ki.

Szerencsére az igazgatóm nagyon klassz ember így egy igazolatlannal meg egy egyesselm egúsztam.

De nem mesélem az egész történetet.

Szerintem beszélj az ofőddel meg a szüleiddel,ha tényleg így volt.

2010. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért ilyen a tanár, komolyan, el nem tudom képzelni. Ez mi a fenére volt jó? Ráadásul annyiért, hogy elmondtad a véleményedet. Mondjuk én csak simán mondtam volna valamit, hogy "I just said I didn't like this movie.", a tanár meg mondta volna rá, hogy hát most ez van, de ez olyan kis jelentéktelen "beszélgetés" lenne szerintem...erre a tanárod fölfújta, és elkezdett pattogni? Fehh...
2010. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én azt hittem ott a baj, hogy nem anglul mondtam, de nagyon felhúzta magát ezen. Nem szeretek ilyet mondani pláne nem egy tanárra, de ő egy született kcsög.
2010. dec. 15. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!