Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem hívott meg? Ez...

Miért nem hívott meg? Ez sztem Bunkóság!

Figyelt kérdés
van egy csaj a suliban és ma van a szülinapi bulija és meg se hívott. pedig a bulimra meghívtam meg minden de...
2010. dec. 16. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
talán mert nem érzi,hogy olyan jóban vagytok...vagy csak szimplán úgy gondolta,hogy vannak jobb barátai is mint te.
2010. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, hogy nem hívott meg, mintsem muszájból hívjon emg.

Tapasztalat...

2010. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem bunkóság..

Engem is sok helyre hívnak meg,de én sem hívok meg mindenkit,egy buliba olyanokat hívok akiket nagyon szeretek nem olyanokat akik engem is meghívnak egy buliba.

Meg ha valakinek megszabják a szülei,hogy pl 14 embert hívhat meg,mert annyi pénzünk van,több gyerekre nem tudnak kaját adni vagy bármi akkor gondolom első szempont a legközelebbi barátok meghívása utána talán jöhetnek azok akik szint meghívták ők,de nem tudom..

2010. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köcc de olyanokat is meghívott aki a jó életben nem hívta meg
2010. dec. 16. 18:32
 5/7 anonim válasza:
100%

-.-



Őket azért hívta meg, mert úgy gondolja hogy barátai mint te. Ha max 10 embert hívhat meg, akkor elsődleges az a szempont, hogy azok legyenek ott akiket nagyon szeret / nagyon jóban van velük.

Így már érted?????

2010. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
* jobb barátai
2010. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te meghivtad a te bulidra, neki illett volna visszahivni téged (még akkor is ha nem kedvel). Ez alapműveltség. Nyugodtan könyveld el bunkónak azt a lányt.
2012. márc. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!