Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez nem bunkóság? Bővebben lent.

Ez nem bunkóság? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Anyámék minden évben elvárják hogy vegyek valamit szülinapjukra az enyémet meg simán elfelejtették.
2010. szept. 11. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát, nem úgy fogalmaznék, hogy bunkóság, de az biztos, hogy egy nagyfokú tiszteletlenség a szüleid részéről.
2010. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Feledékenyek az biztos... Nekem biztos, hogy nagy rosszul esne.
2010. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Mi az, hogy feledékenyek?! Nehogy már a saját gyerekük szülinapját ne tudnánk megkegyezni, egy hónap és egy nap, hát ez olyan nehéz?!

Nem tudom, hány éves vagy, kedves kérdező, de azért én azt nem tenném meg, hogy ne vegyek nekik semmit, viszont mielőtt jönne a szülinapod, tegyél valami apró megjegyzést, hátha kapcsolnak. :)

2010. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh...Hát ez tényleg bunkóság...Tedd szóvá sztem.
2010. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!