Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bunkóság a gyerekszobába...

Bunkóság a gyerekszobába kinti cipővel bemenni a vendégnek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé!De bármilyen szobába,sőt lakásba nem megyünk be kinti cipővel.
2011. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen. Ki tudja milyen szir-szarba lépett bele a cipővel, és azzal bemenni egy gyermek szobájába, nálam igenis bunkóság. Mondjuk én azt sem szeretem, ha a lakás bármelyik más helyiségébe betrappol valaki, nemhogy a gyerekem szobájába. Semmibe nem tart levenni.
2011. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

A tiszta szőnyeges nappaliba is bunkóság bemenni, nem hogy a gyerekszobába.

Nálunk evidens, hogy az előszobában mindenkinek le a cipő, kabát, kapnak vendég papucsot és azzal lehet mászkálni.

2011. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen igen. A többi szobába is bunkóság cipővel bemenni. Apósommal sokat is veszekedtem. Ma már megszokta, leveszi a cipőt (pedig sehol- még otthon sem - veszi le a cipőjét)
2011. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Én az ajtóig engedem az utcai cipőt, még a konyhába sem lehet cipővel bemenni nálunk.

Nem hogy a gyerekszobába.

Bunkóság.

2011. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Anyósom sem veszi le otthon a cipőjét, papucsot, de amit nálunk művelt, az túlment minden határon: havas csizmával ment be a gyerekszobába a szőnyegre, azt hittem, infarktust kapok. Abszolút bunkóság és igénytelenség.
2011. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bunkóság vagy sem, hozzánk a gyerekorvos sétált be cipővel a

gyerekszobába. Na, őt csak nem rendszabályozhattam...

2011. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, örülök, hogy nem én vagyok az udvariatlan.

Legközelebb inkább becsukom a gyerekszoba ajtaját, a nappali szőnyegét nem féltem annyira meg a konyhát.

2011. szept. 19. 14:02
 9/17 A kérdező kommentje:
Volt nálunk is latyakos vendég, na akkor előkaptam a felmosószettet és mondtam is, hogy a gyerek még csak mászik, nem szeretném, ha nyakig sáros lenne. De azóta is bejön cipővel.
2011. szept. 19. 14:03
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Nagyfokú bunkóság. Már az előszobában mondd neki, hogy a cipőt legyen szíves levenni. Intelligens ember amúgy mindig leveszi, otthon is, vendégségben meg pláne!!!


Néha szoktam olyan helyre menni vendégségbe, ahol ragaszkodnak hozzá a háziak, hogy ne vegyem le a cipőmet (mondván, hogy piszkos a padló, vagy hideg a padló...) Még én érzem magam kellemetlenül cipőben a lakásukban. (ja, és a padló természetesen nem piszkos és nem hideg) :)

2011. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!