Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez ilyen korban?

Normális ez ilyen korban?

Figyelt kérdés

megpróbálom tömören összehozni:D

Van egy kis álomvilágom.Körülbelül ebbe van benne minden boldogságom :) Ott fel van minden szépen építve ahogy én akarom , úgy nézek ki és azt csinálom amit én akarok.Minden este úgy fekszek le hogy ezt "álmodom" vagyis ez inkább gondolat v nem tudom h leírni.Ha jövök haza a buszon akkor is.Ha itthon vagyok és nem gépezek akkor is.2éve kb már ez megy.Nem szeretem a saját életem,vagy nemtudom:( de szerintem ez nem normális:/ szerintetek?


2010. dec. 16. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is este átgondolom a napomat, kitalálom a szituációkat, hogyan lett volna jobb, szebb, stb. Szerintem tekjesen normális.

13/L

2010. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

köszi:)

bár azzal nem is lenne baj hogyha csak este de nekem mondjuk az életem 50% ebből áll.mert csak akkor vagyok tényleg boldog:/

amúgy 15L

2010. dec. 16. 20:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is dettó. Én kb 13-14 évesen kezdtem, és most 16 vagyok. Nem hiszem, h ez baj lenne. Ha meg mégis, akkor ez van. Engem boldoggá tesz, a többi nem érdekel. 16/L
2010. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejtettem, h én apám hül.yeségei miatt találtam ki magamnak ezt az álomvilágot. Ha nem lett volna, asszem öngyilkos lettem volna. Még mindig 16/L.
2010. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kb 13-14 éves korom óta megy. Van mikor tök átlagos életet képzelek el magamnak, néha valami extrábbat. Van 1-2 jól bevált alapötlet amivel el vagyok egy darabig aztán váltok. Nem tudom, sokat gondolkodtam azon vajon normális-e ez, de láttam már pár kérdést ezzel kapcsolatban, szal nem vagyok egyedül. Régebben úgy gondoltam, majd egyszer rendeződnek a dolgaim, lesz egy felnőtt rendezett életem, barátokkal, kapcsolattal, munkával stb, és majd addigra biztos kikopik ez belőlem. Hát még nem érkezett el ez. Talán majd egyszer, de az is lehet, hogy örökre megmarad majd, nem tudom. De legalább nem vagyok egyedül és én is ettől vagyok boldog. Ha ez nem lenne akkor semmi örömöm nem lenne:( Szal nehogymár abbahagyjam. ennyi még talán nekem is kijár. És nem ártok vele senkinek.

19/L

2010. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Ti miket szoktatok elképzelni? Nálam van olyan, hogy pl látok egy filmet, de csak félig és folytatom magamban, elképzelem milyen lenen máshogy aztán vhogy magamat is beleszövöm a történetbe. Ti?

2010. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nagyon sokáig volt ez, olyan 11-14 éves koromig, aztán szerelmes lettem. de igazából :) és így kikerültem az álomvilágból, mert végre igazából is olyan boldog lettem. :)

15L

2010. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Rossz úton jár az,aki álmokból épít várat,s közben elfelejt élni.
2010. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nincs lehetősége élni, rajta kívül álló okokból és csak így tud, legalábbis egyelőre. És ez is jobb mint a semmi.
2010. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
huu most megnyugodtam:) bár én jobbnak látnám ezt befejezni de nem megy:S :(
2010. dec. 17. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!