Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » HÁny éves korban kezd el egy...

HÁny éves korban kezd el egy lány pasizni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 09:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

En 28 eves vagyok.

Amikor en voltam tini, akkor altalanos iskolas korban nagyon maximum ismerkedtunk egymassal, vagy kotekedtunk, de senki sem jart senkivel.

Max volt olyan, aki mar csokolozott.

Inkabb kozepiskolas korban kezdodott a pasizas, 16-17 evesen. Szinte csak lanyok voltak az osztalyban, de 2-3-nak volt csak elsoskent, masodikoskent komolyabb baratja.


Most viszont azt latom, hogy mar altalanos iskolaban 7-8 osztalyban siman "jarnak" egymassal, de gyakran idosebb, kozepiskolas fiukkal, illetve kozepiskolas lanyoknal mar rendszeresen ott alszik a baratja, sok szulo meg is engedi. De itt a kornyekunkon a 17 eveset mar meg is szoktetik, nem 1-2 lany ossze is koltozik 30 ev feletti ferfiakkal nehany hetre/honapra.

2011. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt látom,hogy k.rvul a világ.13-14 éves kislányok nemhogy pasiznak,de rendszeres nemi életet élnek.
2011. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
jaja ezzel egyezek azért szánalmas h 12-13 évesek már ott alszanak a "pasijuknál"
2011. jún. 27. 10:33
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Ja... Ma is olvastam egy kérdést, hogy 14 évesen RÉSZEGEN egy buliból hazafelé 1 HÓNAP UTÁN lefeküdt a "pasijával" kétszer, úgy, hogy nem is szerelmes belé, és nem írt olyat, hogy akkor vesztette volna el a szüzességét. Én nagyon liberális vagyok így 15 évesen, nem ítélem el azt sem, aki az én koromban veszti el (bár én tuti várok még egy-két évig, és nem csak azért, mert nincs még barátnőm), de az azért durva egy kérdés volt... Erre én is csak annyit tudok mondani hogy szánalmas.
2011. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én most 13 vagyok (lány), és én is csak pislogok nagyokat azokon a dolgokon, amik manapság mennek. Az osztályban - engem leszámítva - minden csajt érdekel a téma, sőt, a nagy részüknek már van/volt "pasija", engem meg kikiáltottak leszbikusnak, amiért nem csurog a nyálam 16-17 éves srácok után.

Tehát azt kell mondanom, olyan 12-13 éves korban már bőven elkezdik.

2011. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy örülök,hogy vannak még normális tinik is:)
2011. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
ezzel egyezek!!!!!!!!:)
2011. jún. 27. 15:43
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

12 éves voltam, amikor felfigyeltem az egyik évfolyamtársamra. Akkor kezdtem úgymond pasizni, bár az annyiból állt, hogy próbáltam vele flörtölni. Msn-en egyre többet beszélgettünk, végül megbeszéltünk egy találkozót, nekem ezt sajnos le kellett mondanom, mert akkora kaptam orvoshoz időpontot. A történet még bonyolódott egy kicsit, végül rájöttem, hogy nem is kicsit vert át a srác:(

Akkor azért megbántam, hogy ilyen hamar elkezdtem pasizni, de már nem tudok mit csinálni. Azóta viszont nem igazán pasiztam. Persze, ha van egy helyes srác próbálok vele flörtölni, általában nyílt vagyok, de nem erőltetem a dolgoz.

Itt vagyok 16 évesen, szűz vagyok, nem volt még barátom, nem csókolóztam még és annak ellenére, hogy sokan úgy gondolják, ez ciki én nem érzem annak. Sokkal cikibb az, hogy egyik ismerősömnek, aki 13 éves 18 éves pasija van és ki tudja mit csinálnak..

16/L

2011. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
tökre egyezem veled, nem is tudtam h vannak még iylen emberek mint te!! nagyon jól gondolkozol, fent vagy FB-on barátkozhatbánk?! ne gondolj semmi rosszra! 15/ L :)irj privit ha van kedved az uncsi szünetbe barrátkozni :D
2011. jún. 27. 16:15
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
14 éves vagyok és tavaly voltam először "szerelmes" egy nálam 2 évvel idősebb fiúba. de az engem annyira lenézett, tökre szomorú voltam :) pasim még nem volt, nem is csókolóztam, de érdekelnek a fiúk és ebbe nincs semmi rossz...
2011. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!