Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem van igy? (több...

Csak szerintem van igy? (több lent)

Figyelt kérdés

Volt egy srác akit bnőmön kerseztül ismertem meg.Taliztunk élőben egyszer,majd felvett MSN-re mindennap beszéltünk meg minden elmondta h már egy csomószor csalta meg a volt b.nőit stb.Másodjára találkoztunk és azt mondta h szerelems belém és h járjunk meg minden ilyen dolog.én mondtam neki h nem tudom h mit érzek,de ő egyből tudni akarta választ,így nemet mondtam neki.vmit elkezdett magyaráznin és én megmondtam neki h nem fogok lelkiismeretfurdalást érezni emiatt.ő kifejtette h mindent megtesz azért h 'lelkifurkám'legyen.Én nem hiszem h szeret uyg igazán csak 1 éjszakára kellek neki

Szerintetek??


2010. dec. 16. 20:48
 1/3 anonim válasza:

Ha számodra komolyan kérdés az, hogy összeállj vele az után, hogy neked ecsetelte, hogyan, hányszor csalta meg a barátnőit, akkor gratulálok.

Nyilvánvalóan egy idióta.

2010. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a fiút el kell felejteni nagyon gyorsan.Már csak emiatt is: "ő kifejtette h mindent megtesz azért h 'lelkifurkám'legyen" normális fiú ilyet nem tesz.
2010. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,nem állt szándékomban összejönni vele

Az a legviccesebb az egészben h mindenki hüledezik h nem jöttél össze vele??Pedig nem vmi nagy szám a srác és nem néz ki jól...

2010. dec. 18. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!