Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a lány osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

lány vok...és hát kéne valamien ajándék(szülcsinapra) bármi jöhet csak csoki nem....(allergiás rá)


köszönöm!!


2011. máj. 9. 13:58
 1/10 anonim válasza:
Hány éves??? Bizsuk (nyaklánc,karkötő,gyűrű,fülbevaló,,stb.),
2011. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha már kutyák kategória...egy kiskutyát:)
2011. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutyát ne! Ha már ide írtad. Nem tudhatod, mit szólna hozzá. Mennyire lenne jó gazdája.
2011. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Könyv. Mindig jó ajándék.
2011. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
14 éves...kutyira allergiás...gondoltam a bizsura de ő nem szereti a bizsukat inkább egy picike arany láncot vesz fel...először v.mi fülcsit szerettem volna neki venni.. de az anyukája mondta h még az ezüstre is allergiás:S
2011. máj. 9. 14:44
 6/10 A kérdező kommentje:
de néztem pár (non pici) arany fülcsit de 5 ezernél kezdődnek... szerintem az egy kicsit sok..xD
2011. máj. 9. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor..valamilyen körömlakk..köröm matrica,szájfény,hajgumi,hajpánt,karkötő...
2011. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszii!!!!jó öltet..
2011. máj. 9. 15:49
 9/10 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok! Hajcsat, valami csini póló..Szájfény, rúzs, szempilla spirál stb. (ha már használ ilyeneket!), parfüm, karóra (bizsu helyett!) Kulcstartó, egy Dvd film, kis napló... Ennyi jutott eszembe!
2011. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kapott 1 telcsitokot,amin rajta van a neve...és egy tök jó tunikát!!köszikehh a segítséget!
2011. máj. 10. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!