Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit készítseg még a szüleimnek...

Mit készítseg még a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Vettem nekik egy-egy kicsi ajándékot és csináltam képeslapot; de olyan keés; de semmi ötletem nem vagyok valami kreatív; de jobban meg szeretném hálálni amit mind adtak nekem. Hasznos tippket várom.

14/L


2010. dec. 22. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

- esetleg készíthetsz egy fényképalbumot amibe a közös képeiteket rakod, pl nyaralásokról, karácsonyokról stb, belehetsz színházjegyet vagy falevelet vagy bármit ami egy-egy közös kirándulásról van, stb.

- rólad, vagy ha többen vagytok tesók, akkor mindannyitokról 1 kép, ami pont a tárcájukba illő méretű, vagy egy közös családi fotó, amit bekeretezel és kiakasztasz a lakás egy prominens pontjára

- egy levél kettőjüknek címezve. Nem kell hogy hosszú legyen, pár sor is elég lehet, amiben leírod, hogy köszönöd hogy vannak neked (egyébként nagyon szimpatikusnak tartom a kérdésed indítékát, remélem az én gyerekeim is ilyen kedves, mély érzésű emberekké lesznek)

- kérdezd ki a nagyikat és rajzolj egy családfát, ennek nagyon tudnak örülni

- nem tudom mennyi pénzt szánsz rá, de pl lehet hogy örülnének egy színház- vagy mozijegynek, vagy bármilyen programnak ahol kettesben lehetnek, VAGY: egy közös családi programnak, ahol mindannyian ottvagytok.

- papírból vágj ki tetszőleges számú "kívánság kupon"-t, amit év közben beválthatnak nálad pl egy soron kívüli mosogatásra vagy akármire :-)

- keress ki egy mondanivalójában megfelelő dalt, ami az érzéseidet nagyjából lefedi, és karácsony este kérd egy kis figyelmüket, rakd be a lejátszóba és fogjátok egymás kezét míg hallgatjátok. Biztos hogy meghatódnának...


remélem kitalálsz valamit és sikerül megörvendeztetned őket!

boldog ünnepeket! :-)

2010. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezek nagyon ötletes dolgok. köszönöm szépen válszt. Kellemes ünnepket! :)
2010. dec. 22. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
mindkettőjüknek írok egy levelet, amiben leírom, hogy köszönök mindent amit eddig értem tettek, és majd ha idősebb leszek meg fogom hálálni :) szóval minden olyan dolgot leírok, amit szóban nem tudnék elmondani :D
2010. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!