Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hülyének néznétek ezért egy...

Hülyének néznétek ezért egy ismerősötöket vagy barátotokat? Nem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés

Szóval 13,5 éves lány vagyok és hát hogy mondjam:nem igazán a barátok érdekelnek meg ilyesmi,hanem a lélekvándorlással,halál utáni élettel,álomfejtéssel,gyógynövényekkel,szellemekkel,ezotériával kapcsolatos dolgok.Ezek közül bármi le tud kötni,de más egyáltalán nem:)A suli sem igazán érdekel,persze próbálom kihozni magamból a maximumot,és törekszem a jó jegyekre,4-es,5-ös tanuló vagyok,de nekem inkább az iskola számít hobbinak XD.Na most nem azért kérdeztem mert felhagynék evvel,ahhoz túl régóta érdekel,csak ti nem gondolnátok azt hogy valami gond van velem?Egyébként anyukám teljes mértékben elfogadja ezt,egy percig se mondta hogy dilis lennék,csak a nagyszüleim mondták párszor hogy nőjjek már fel!

Előre is hálás vagyok a válaszokért,és mindenkinek nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!


2010. dec. 25. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Valóban felnőhetnél. Ezek közül csak a gyógynövényekkel való foglalkozás az értelmes. A többi csak belemagyarázás,áltudomány. Lehet tanulmányozni,de hinni nem érdemes. bennük. Nagyon tévútra viheti az életedet.
2010. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezekhez mondjuk nagy részben tartozik a pszichológia is,szóval az emberek természete,gondolkodása,emlékei,a magával hordozott dolgok is mind érdekelnek.
2010. dec. 25. 21:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igenis egy értelmes lánynak tűnsz.

És ha valaki nem hisz ezekben a dolgokban mégis,hogy foglalkozna vele?

Egyébként meg folytasd csak nyugodtan és a gyógynövények fogtak meg.

De szerintem ne hanyagold el a barátokat,mert mikor én 12 éves voltam akkor kezdtek el érdekelni ezek a dolgok és majd 20 éves koromig kitartottam az elveim mellett,de aztán hirtelen minden megváltozott gyermekem született,férjem lett,munkahelyem és ezeket a dolgokat feledésbe kellett vetnem és ha valaki tudja akkor én tudom,hogy ezekbe a témákba iszonyúan belelehet merülni.

A tanulást se hanyagold el,de szánk időt a barátokra.

És ne vidd túlzásba,mert nekem mikor gimnazista voltam volt egy osztálytársam aki hívő volt és bízott abban ,hogy Isten átsegíti a nehézségeken, az érettségi napjára se tanult,mert Isten segít majd neki,hát szerintem mondanom sem kell ,hogy nem ment át.

Szóval ezekre gondolok.

Mikor álmodsz valamit és megfejted NE! vedd biztosra,mert a végén nehogy te járj pórul,de ha már rég foglalkozol ezekkel akkor gondolom tisztában vagy azzal,hogy miben milyen mértékben kell hinni.

Nem hittem volna,hogy most is vannak még olyan fiatalok akiket érdekel ez a téma,én a mai napig emlékszek szinte mindenre.

2010. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem,nem,én abszolút nem akarok elszakadni a realitások földjéről,csupán hiszem a tudatunk mellett a tudatalattinkat is fejleszteni kell,mert sok dolgot üzenhetnek nekünk.Egyszerűen csodálom az emberi lelket,és tényleg szinte minden ember élettörténtete érdekel,évekig el tudnám őket hallgatni.Természetesen tudom hogy nagyon fontos a tanulás,és minden erőmmel rajta vagyok,de amikor nem megy valami,ezek a dolgok nagyon sok erőt adnak nekem.Hát igen a társadalmi életem terén még van mit fejlődni,az biztos,de hát ez van.Jobban szeretek elmélkedni mint beszélni:)Nagyon köszönöm mindkettőtöknek hogy időt szántatok a válaszomra.
2010. dec. 26. 00:11
 5/15 A kérdező kommentje:
bocsánat a kérdésemre,hát igen már aludni kéne:D
2010. dec. 26. 00:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Én hiszek az ilyenekben, és én is foglalkozom ezekkel, kivéve a növényekkel. :D De az ezotéria nagyon érdekel. :) Angyalt is láttam már, és nem olyan az én életem, hogy be meséljem magamnak ezeket a dolgokat. ;) Szerintem teljesen normális dolog. Valaki meg istenbe hisz, sé bejárkál a templomba... Megváltozott az élete? Nem. :D Ez hit kérdése. :) Ne törődj más véleményével, mert nem az számít. Ha ezt szeretnéd csinálni, akkor csináldd ezt. :) Senkinek nincs joga beleszólni. :)


15/L

2010. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy dilis =) Ennyi idősen nekem is ezek voltak a mániáim, de kinőttem. Most teljesen más dolgok foglalkoztatnak, és már nem hiszek az ilyenekben. De ha megvan hozzá mindened ami kell, akár szakértővé is válhatsz. Attól függetlenül, hogy lehet nincsenek is ilyen dolgok. Ne add fel, ne hagyd abba és ne hallgass azokra akik szerint bolond vagy. Ha a nagy tudósok feladták volna amikor elítélték őket most mi lenne?

16/L

2010. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egyszer majd kinövöd :) . evvel nincs baj ,majd 19évesen aggodhatsz,még ne.
2010. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Petra vagy?:)
2010. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és nem vagyok Petra:)
2010. dec. 26. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!