Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem nyílik meg nekem?...

Miért nem nyílik meg nekem? Hogy mondjam meg neki hogy szeretnék több időt eltölteni vele?

Figyelt kérdés
Nos jártam egy sráccal pedig alig ismertük egymást.Azt mondta hogy nem tudja mi van mert valamikor szeret valamikor nem is gondol rám.Közös megegyezés alapján szakítottunk és megbeszéltük hogy elölről kezdjük,megismerkedünk rendesen.Ám nem beszéltünk 2 hétig és összejött egy lánnyal de szakított vele.Úgy vettem észre hogy ő se tudja mit akar,nem is volt még szerintem igazán szerelmes.Csak keresi a szerelmet de nem találja senkiben.Végül megbeszéltük a dolgokat és mondta hogy szeret,engem akar.Suliban mikor találkozunk nem igazán beszélünk,csak pár szót.Én próbálok megnyílni neki,kicsit zavarban vagyok mert én nagyon szeretem.Msn-n mikor fennt van ott könnyebben beszélgetek ő viszont nem nyílik meg nekem.Már említettem neki és mondta hogy megpróbál megnyílni.De nem éreztem változást.Gondolkoztam és arra jutottam hogy több időt kell együtt eltölteni,hátha egymáshoz szokunk,találunk közös témákat.Ezt hogyan mondhatnám meg neki?Nem értek az ilyen dolgokhoz.Nem akarom én elhívni sétálni stb mert eddig is én kerestem mindig mikor összejöttünk akkor hívott el sétálni.
2010. dec. 26. 11:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Amikor együtt vagyunk akkor elvagyunk,elhülyéskedünk de mégsem beszélgetünk magunkról,egymásról.Csak úgy elvagyunk.
2010. dec. 26. 11:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! mondj el nekei pár dolgot..Pl. leestél a székről vagy valami...hátha elkezd ő is mesélni:)
2010. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj mesélni magadról és őis elkezd majd megnyílni.

Például kiskori emlékeket,amiken tudtok együtt! nevetni és biztos neki is vannak emlékei és elkezd majd ő is mesélni..

és szépen lassan megnyíltok egymás előtt.

De addig ne mondj semmi nagyon személyeset.

Kérdezd meg,hogy nincs-e kedve majd valamikor elmenni veled valahova,mert szeretnél vele tölteni egy kis időt.

Ne azon a fránya MSN-en töltsétek már az időt.

Mikor én összejöttem a mostani barátommal akkor egyből megtaláltok a közös témákat és mikor kiskori történeteket meséltünk,mikor nála voltam (megtaláltam a szobájába a kiskori babaképeit meg kiskori képeit) elkezdtünk mesélni egymásnak,itt éreztem,,vagyis innenstől kezdtem érezni igazán,hogy bízik bennem és énis benne,nem tudom miért.

sok sikert.

2010. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettetek:)
2010. dec. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!