Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg anyumnak,...

Hogy mondjam meg anyumnak, hogy egyest kaptam?

Figyelt kérdés
El akartam mondani neki, de mivel ma kaptam egy 4-est is azzal kezdtem, és még azért is lecseszett. Úgyhogy megijedtem, és inkább nem mondtam el. Pedig nem hanyagságból kaptam egyest vagy ilyesmi, hanem mert nagyon szigorú a tanárom, és azért írta be, mert nem azt írtam meg házinak amit feladott, hanem egy másikat. (meg amúgy is új tanár, és nem tudtam, hogy ennyire szigorú, akkor jobban figyeltem volna...) ez életem első egyese, és most 8.-as vagyok.
2011. szept. 13. 15:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
"Az előbb mikor elmondtam neked, hogy négyest kaptam úgy megharagudtál, hogy nem mertem elmondani, hogy kaptam egy egyest is."
2011. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Megmondod és elviseled, amit kapsz érte. Ha lehet, azt is beszéld meg édesanyáddal, amit az okokról írtál. Inkább most mondd meg, mintha később tudná meg.
2011. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Még év eleje van ne rinyálj miatta úgy is kifogod javítani. Anyud se normális ha már a 4esért lecsesz.
2011. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
há akkor nem mondod el neki, majd félévkor kiderül aztán kimagyarázod majd valahogy
2011. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

úristen!!8.-os vagy és még nem kaptál egyest?biztos stréber vagy úgyhogy majd kijavítod

14/L

2011. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Hát attól függ, ha volt már 2-esed, akkor ahhoz viszonyítsd, általában a szülők szemébe (A 'jobb' tanulóknál) az 1-es, 2-es nagyon hasonló kaliberű jegy. (Esetleg mond holnap, hogy tegnap nem akartad idegesíteni ezzel, és az enyhíthet a dolgon, meg ígérd meg, hogy kijavítod, és sztem ha úgy meséled, ahogy itt írod ő is egyetért, hogy a tanár kicsit... szóval remélem érted.;) )
2011. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Én is kaptam már egyest valamikor 7. év végén. Angolból. a 20-on valahány 5-ösöm mellé. Megkaptam az 5-öst.


Az én anyám is le szokott cs*szni ha 4-est kapok. De azt ritkán hozok. Szerintem mond meg neki minnél előbb. Mert akkor meg azért fog lecseszni mert hazudtál is neki.

2011. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Odaállsz és elmondod neki azt amit ide leírtál.
2011. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Én tavaly első félévbe kaptam egy egyest amit nem mondtam el matekból és bele se írtam az ellenőrzőbe de azóta se tudta meg..:'DD xD

Annyira amúgy sem haragudna érte mert másból is kaptam már egyest.. igaz lecseszett érte de, simán túléltem.:)

2011. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen egyes nem annyira számít, meg egyébként is, van olyan elmélet, mi szerint az egyes jobb, mint a kettes. Mert első esetben csak nem tanult az illető, utóbbiban viszont tanult, csak hülye. :D Ezt egy tanárom mesélte, mikor én voltam 8.-os, hogy a felvételinél az ellenőrzőben az egyest elnézik, mert lehet mondjuk leckehiányból is (mint nálad), ami azért annyira nem számít.

Egyébként szeritnem egyszerűen állj elé, szomorú arccal, és kezdj el panaszkodni, hogy milyen hülye a tanár, hogy te elnézted a feladatot és máris kaptál egy egyest. De azt csak akkor csináld, ha anyukád nem olyan fajta, aki mindenáron isteníti a tanárokat. Ha ilyen, inkább elkeseredve vádold magad, hogy hogy lehettél ennyire figyelmetlen, hogy még a házit se sikerült jól felírnod. Ha látja, hogy bánod, ki akarod javítani, biztos nem lesz mérges, megérti hogy ez neked is rossz, nem kell még neki is rátennie egy lapáttal.

2011. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!