Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A mai kamaszok mit tartanak...

A mai kamaszok mit tartanak gáznak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 08:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos egyre többen a szüzességet.
2010. dec. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Igen, sajnos egyre többen a szüzességet. Ha valaki nem cigizik, nem iszik, ha lány, akkor nem"dugatja magát", ha fiú, akkor még nem "dugott". Vagy esetleg valamivel kilóg a többiek sorából.

Én ezt vettem észre a környezetemben. Pedig én 14 éves lány vagyok, de nincs "megfelelési kényszerem" az ilyen típusú "nagy menőknek".

2010. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Én is 14 éves lány vagyok.De nem tartom egyiket sem gáznak,bár a barátaim többsége valószínűleg igen!Szerintem épp az a ciki és gáz amit néhány "barátom" művel,hogy azt hiszi menőbb attól hogy cigizik ,és hetente legalább 1X lerészegedik és a pasijával csavarog,bulizik,iszik,nem szűz,és ezekkel akar menőnek tűnni!Szerintem ez SZÁNALMAS!Ha már ennyi idősen iszik és cigizik akkor ne mutogassa mintha az annyira nagy dolog lenne!Én így gondolom=)

14/L

2010. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a jó tanulás és a tisztelet

13l

2010. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
10:43-as vagyok azt kihagytam hogy én egyiket sem csinálom!Minek?Nincs szükségem rá,és nem érzem gáznak,hogy ilyen vagyok:)
2010. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

nálunk az,hogy ha valaki jól tanul megvan neki a jó átlag,gondol a jövőre és nem issza le magát minden hétvégén,meg nem facebook kocka

nálunk ez ciki

szerintem meg helyes,de ez most mindegy

egy mások által "strébernek" nevezett 13éves lány

2010. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
ha valaki melegitot vesz fel es beleturi a bakancsba a melegito szarat,es lefolyt sminkel,budin jon be a suliba,szerintem ez gaz..
2010. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Hát én egy elitebb fajta iskolába járok, ugyh nálunk az a gáz ha valaki rosszul tanul. Mivel nehéz bekerülni ezért az olyanok akik 1-2-3 tanulók azokat mindenki kiközösíti mert feltételezhetően protekcióval kerültek be. De szerintem ez inkább szánalmas mint gáz.

15/L

2010. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
előző 2nek igaza van én is ezeket
2010. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

ál' istennek az én osztályomba olyan LÁNYOK járnak, akik teljesen józanok egy kivételével. Az az egy sem gondolkodik még a szexen meg ilyesmin, csak egyszerűen nem teljesen józan. Nem írok erről regényt.


A fiúknak sem a szexen jár az eszük (habáááár), most más a divat, de azt inkább nem írom le, mert kikészülnétek.

Bár azt a lányok is csinálják, tehát egy szavam nem lehet (beleértve engem is). De semmi köze a szexhez, de ne kezdjetek el gondolkodni, úgysem találnátok ki.


Egy pár fiú elvetemült a Texasi láncfűrész és társai horrorfilmekkel (infóórán hóembert kellett rajzolni, szomszéd padban a gyerek lerajzolt egy láncfűrészes hóembert meg egy karácsonyfára akasztott hullát. Azt még képes volt megkérdezni, hogy jó e, vagy kezdje újra. Komolyan mondom, arra a gyerekre egyszerűen bármilyen elvetemült is, képtelenség haragudni).


Istennek hála a végtelenségig, hogy sikerült egy ilyen osztályt kifognunk!


11l

2010. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!