Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamaszok mi alapján tartanak...

A kamaszok mi alapján tartanak valakit szánalmasnak, "nyominak"? (Előre szólok, nem megrovás, vagy szidás, csak kíváncsi vagyok rá)

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát nálam a szánalmas és a nyomi teljesen különböző dolgok. "Nyomi" az aki ilyen kis pattanásos, szemüveges, ápolatlan, tutyi-mutyi személyiség. Soha nem áll ki az igazáért hagyja hogy mindenki szekálja és nem szól vissza semmit de utána meg bőg.


Szánalmasnak tartom a hülye hisztis libákat akik azt tartják belső értéknek ha egész nap a pasikról dumálnak, akiknek nincs jobb dolguk mint pletykákat gyártani és keverni a szart, akik minden apróságon megsértődnek néha teljesen ok nélkül és azok akik azért sírnak mert egyszer 1 évben becsúszik 1 négyes a többi ötös mellé (meg persze a másik véglet aki csak karót kap és le sem szarja).

2011. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

nyomi: amit az első leírt 100%-an íg gondolom.

szánalmas:

az olyan lányok:

akik utánozzák az egyedi barátnőjüket, akiknek nincs saját véleménye, mennek a másik után, pletykálnak, kibeszélnek másokat.

olyn fiúk:

akik gyerekesek de azt hiszik nagyonfelnőttesek már, akik félénken fordulnak a lányok felé, akik felszínesen látják a világot, akiknek nagyrészt a külső számít, akik követik a divatot, fényképezik magukat.

2011. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Nyomi:

Előnytelen külsejű egyén, aki nagyon okos lexikálisan, de az életben nem boldogul.


Szánalmas:

Hihetetlen nagy arcnak hiszi magát miközben egy kis senki, utánoz valakit görcsösen, és azt hiszi hogy olyan mélyen benéz a dolgok alá aztán meg ugyanolyan felszínes p.csa mint a többség.


13L

2011. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mindkettőt szubjektíven kezelik, és sértegetik vele azokat, akik nem tartoznak a baráti körükbe. A nyomi és a szánalmas is nézőpont kérdése. A lényeg, hogy nem ők, hanem mindig a másik. Én így látom. L27
2011. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Előző válaszolókkal egyetértek a nyomi definiálásában.


Szánalmasnak majdnem minden embert tartottam már, a cselekedetei alapján. Még 1-2 barátnőm is néha csinál olyat, hogy húú..

2011. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Én az olyan embereket (főleg tizenéveseket, mert velük naponta találkozom) tartom szánalmasnak és nyominak akik:


- Elítélnek másokat a külsőségek miatt. Pl.: Ha valaki pattanásos (nem tehet róla) vagy ha régi, nem divatos ruhákba jár (lehet, hogy nem élnek olyan anyagi körülmények között, hogy ezt biztosítani tudják.)...etc.


- Elítélik a másik embert semmi- vagy csak minimális ismeretséggel. Na az ilyeneket imádom -.-"


- Mindenkinél okosabbnak és szebbnek hiszik magukat, az egójuk az eget éri.(sajnos nem egyet ismerek)


- Az önző, önközpontú egyéneket akik azt hiszik körülöttük forog a világ és mindig csak nekik van igazuk, továbbá mindenkinek alkalmazkodni kell hozzájuk de ők a kisujjukat sem mozdítják, hogy beilleszkedjenek. Azt hiszik magukról, ők szentek és sérthetetlenek ill. nem látnak magukban egy mákszemnyi hibát sem. Na az ilyen egyénekre mondom azt, hogy SZÁNALOM (egy ilyen csajt ismerek)


- Dumagépek. Két ilyen embert ismerek. Teljesen megőrjítenek mert én vagyok az egyetlen aki (általában) nem küldi el őket a fr@ncba. Folyton olyan dolgokról beszélnek amik senkit sem érdekelnek. Végig dumálják a tanítási órákat, beleszólnak a feleletekbe, mert ők mindenkinél okosabbak és ezt be is akarják bizonyítani.


- A kétszínű (vagy nem is tudom minek nevezni) egyéneket. Ők azok a személyek akiket soha de soha nem fogok megérteni. Nagyon sok ilyen embert ismerek. Példának az egyik oszt. társamat hoznám fel, aki egyik nap még nyalizott és kedveskedett másik nap meg elküldött a fenébe. (nem csak velem ilyen.) Mindenkinek azt mondja amit az hallani akar, és azt mutatja amit látni szeretne közben pedig a háta mögött elhordja minden sz@rnak. Sajnos ezt velem is megcsinálta párszor. Én KAMÉLEONNAK nevezem az ilyeneket mert mindig olyan amilyen a társaság amibe belekerült.


-Az olyan 12-13 éves lányokat akik elhordják a kortársnőiket minden rib@ncnak. Mert különbnek hiszik magukat náluk és egyéb okokból amiket nem írnék le. Nálunk is ez megy.


Bocsánat a kisregényért remélem valaki végig olvassa. Ha valami eszembe jut akkor még leírom de szerintem mindet kiírtam magamból. Jöhet a lepontozás...

2011. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
21:39 vagyok és 21:22-es válaszolóval teljes mértékben egyetértek.
2011. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Már elnézést,de elég pattanásos vagyok és néha szemüveget is kell hordanom,de nem hinném,hogy nyomi lennék ez miatt. Elhiheted nem én döntöttem el,hogy márpedig miteszeres arcot szeretnék magamnak,hogy szenvedjek vele nap,mint nap az olyan emberek miatt akiknek baba arcuk van és azt hiszik tökéletesek,pedig nem.


Nyominak és szánalmasnak tartom azokat akiket az első leírt,viszont a külsőségekkel nem tudok foglalkozni. Más az,hogy valaki látszólag ápolatlan,büdös és más az,mikor az ember tenni akar ellene és nem tud és ez miatt nap,mint nap piszkálják.

2011. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elsővel maximálisan egyet értek.


14/L

2011. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem azért lesz nyomi valaki, mert szemüveges vagy pattanásos.

Az összhang miatt lesz valaki az. És ez nem a külsőségekről szól.. Már 1 méterről is virít, hogyha valaki ilyen teljesen esetlen, béna ember. Nálam ők a nyomik.

2011. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!