Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rejtegetsz holmikat a szüleid...

Rejtegetsz holmikat a szüleid elől?

Figyelt kérdés
Pl.: pénz, cigi, pia, drog, óvszer, ilyenekre gondoltam. És ha igen mennyire dugod el,találtak-e már olyan dolgot nálad, amiről nem tudtak?
2010. dec. 27. 14:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%

Cigit nem, mert nem cigizek.

Drogot nem, mert ki sem próbálnám.

Pénzt nem, mert a pénzem nagyrésze bankban van, de egyébként sem kellene nekik a pénzem (amit amúgy tőlük kapok).

Óvszert nem, mert nincs rá szükségem (nem élek nemi életet).Ha majd lesz szexuális életem, akkor sem fogom dugdosni az óvszert (vagy más védekezési eszközt).Ez nem azt jelenti, hogy kint hagyom az asztalomon, de beteszem egyik fiókomba és kész.


Úgyhogy én nem igazán szoktam eldugni semmit.Csak ajándékokat alkalmak előtt:D

15/L

2010. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

14 sznapomra osztálytársaim vettek egy üveg csokilikőrt, az van eldugva a szekrénybe és még 2 óvszer, amit szintén attól a csapattól kaptam.

14/L XD igen, lány :D

2010. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Az édesapja ( aki kb 1 héten 3x jön át) elől rejtegeti a cigit.A nevelőapja és én előlem semmit sem.Ezt abból tudom hogy még ha nem akarom akkor is megmutat mindent.. :-)
2010. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem rejtegetem a cigimet, mert úgyis kiszagolják rajtam. Én felvállalom.

Az óvszert viszont eldugom. Nem akarom, hogy ilyenekről tudjanak. Felelősségteljesen tudom élni a nemi életem, nem kell a beleszólásuk.

Pénzt sem dugdosok előlük. Az ő pénzük, minek fájna rá a foguk? Amúgy volt már, hogy apám meglopott, de észrevettem és a dupláját adta vissza..

A naplómat is eldugom, mert amit leírok azon számon kérnek. És nem akarom, hogy olvasgassák, hogy miket csinálok. Amit megosztok velük azok a leglényegesebbek.

Az írásaimat nem engedem, hogy elolvassák. Azok a legbizalmasabb irataim. Minden érzésemet leírom, amikor veszekszek a szüleimmel és sírok, vagy amikor szerelmes vagyok (most az vagyok). Leírom minden egyes napomat, mit csináltam szünetben, de még a szexuális dolgokat is. Van egy másik füzetem amiben pedig az élet kérdéseit boncolgatom.

Eddig csak beposhadt kaját találtak nálam, már meg is penészedett. Van amikor nem vagyok éhes, de rám erőltetik az ételt és inkább a szobámban eszek..

De az anyukám állandóan kutat nálam, csoda hogy azt nem tudja, hogy cigizek...

2010. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Csak jelzem ,nem én pontozgatom le az embereket.
2010. dec. 27. 21:25
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Én rejtegettem - bár nem sokáig - egy képet Anyukám elől, amin a kedvenc színészem képe volt egy szivecske formájú (általam készített) képkeretbe ragasztva.

Aztán egy este megtalálta, és jót nevettünk rajta...

2010. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de általában fölöslegesen.

Folyotn kutat a szobámban..:S

Am az órai levelezéseket szoktam eldugni.Vagyis beletettem egy kis dobozba és lelakatoltam.

Eddig egy cipős dobozba vlt de mindig beleolvasott.:/

2010. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
100%

Doboz cigit (bár nem cigizek).

Régebben volt óvszer, de már nics, muhahaaa;) (és egyébként nem rejtegettem, csak olyan helyre raktam, ahova általában nem néznek be... de nem szánt szándékkal dugtam el:D)

És az írandó könyvem.

15/L

2010. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%

Cigit eldugom a fiókomba, mert nem tudják, hogy cigizek, de nem hiszem hogy gond lenne(anyámék is cigisek).

Piát nem dugom el, mert tudják, hogy buliban piálok.

Drogot nem tartok otthon.

Pénzt nem értem miért kéne eldugni?

Óvszert sajnos még nem használok, de vettem már sokszor csak úgy hogy megtöltsem vizzel és anyámék is látták.

Az ellenörzőt szoktam komolyabban eldugni csak.

15F

2010. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!