Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Veletek is szokott...

Kamaszok! Veletek is szokott ilyen lenni? :DD

Figyelt kérdés

Velem szokott olyan lenni, hogy van amikor tökre "nagynak" érzem magam és kisminkelem magam és fotózom magam poénból:)

Aztán meg olyan kedvem van hogy az öcsémmel elkezdek játszani,babázni szóval vissza megyek ovis szintre:))

Eléggé fura de vicces, hogy 1 nap többször is van ilyen:D:D

13/l


2010. dec. 27. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
13évesen babázni? 13évesen sminkelni ? 1iket sem kéne.
2010. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jajj már..

Nem ugy sminkelni..

Csak ajakbalzsam meg néha szemceruza..

Am még ékszereket is felszoktam venni..

2010. dec. 27. 16:54
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Én most 14 vagyok és napi szinten sminkelem és fotózom magam,ami szerintem normális.Az pedig,hogy babázol,sztem kicsit gáz,de ha neked ez rendben van...
2010. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne gáz?

De kb 1 hónapban 1-2x jön rám ez..

Na de akkor se ugy "babázok" vele mint egy 5 éves.

2010. dec. 27. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:

az hogy figyelsz magadra tök jó.:)

az meg hogy babázol fura,de ha csak a tesod miatt csinálod inkább érett dolog,hiszen figlalkozol avval akit szeretsz :)

2010. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az öcsém 7 éves és szegénnyel nem tudok ugy játszani mint a kora beliek..Ugy hogy még hétvégenként látom csak..

Szóval néha lekell mennem az ő szintjére:))

Mert amugy csak anyáskodok:D

2010. dec. 27. 17:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Néha én is tök "nagyosan, felnőttesen" viselkedek. Néha meg nagyon "gyerekesen". Tehát szerintem nem csak Te vagy ezzel így.

Ebben a korban meg szerintem tök természetes ez a viselkedés, mert még nem vagyunk felnőttek, és már nem vagyunk olyan kis gyerekek.

2010. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ez lemaradt: 13/L :-)
2010. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nemigazán mert nincs öcsém a 20éves bátyámhoz meg már nem gügyögök XD


17f

2010. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam babázni, pedig 18 vagyok, és nem, nem érzem gáznak. A 14 évesek persze, hogy annak érzik, mert ez az a kor, amikor minden "de gáááz" meg "dedóóós" meg mit tudom én mi. Kinövik:)
2010. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!