Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd? [A kérdés mező...

Engednéd? [A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! A listaszerű megjelenítés és átláthatóság miatt van erre szükség! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. ) ]

Figyelt kérdés

...hogy 12 éves lányotok a Kőszívű ember fiait a netről rövidített verzióban olvassa?

Anyu nem engedi, mert "alap mű, és neki tetszett". Nekem viszont nem, mert nem pörögnek az események.Jó tanuló vagyok, rengeteget olvasok, és szeretek is, de ami nem, az nem....Kötelező olvasmány, és vannak kérdések(nagy részükre olvasás nélkül lehet válaszolni). Rendesen elolvastam a könyvből 75oldalt+a netről pár fejezetet.

De ti engednétek? indokot, és kort is légyszives!


2010. dec. 27. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Én mindig is imádtam olvasni,de emlékszem,hogy pont a Kőszívű ember fiai eleje nagyon unalmas volt.(Húúú emlékszem morogtam miatta,a szobámban,és a könyvet is eldobtam....:)))

De tovább olvastam,és utána már jó volt!!

Én azt tudom javasolni amit anyud,hogy ne a rövidítettet olvasd,érdemes elolvasni a teljes verziót!:)


35/N

2010. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én engedném,egyszer nekünk is kötelező volt és én kb. egy fél oldalt olvastam és kinyomtattam netről röviden xD.Ha dogát fogtok írni belőle(mert mi írtunk),akkor a füzetbe leírt vázlatokat nézd át és ennyi.Én 5-öst dogát írtam belőle,pedig még a szereplők nevét is alig tudtam :D.
2010. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ja,bocsi 14/l vagyok.

(Utolsó válasz)

2010. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Házi dogát kell írni belőle, de perpill a kérdéseket se találom!xP
2010. dec. 27. 17:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Engedném :D Amúgy nekem csak a Pál utcai fiúkat kellett elolvasni de azt élveztem nagyon :D


17F

2010. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

én elolvastam és nem rossz.(najó csak 400at XD)de egy 12 éves kislánynak nem kéne ilyen hosszút és unalmasat olvasni

14/f

2010. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy engedném. Én is úgy szoktam, mert általában olyanokat adnak föl, amikhez nincs kedvem ahelyett, hogy kitalálnának végre valami normális tantervet, amiben hangsúlyt fektetnek arra, hogy a tanulók értsék és szeressék is az olvasást(pl. kezdhetnék azzal, hogy nem 2-300 éves regényeket adnak fel, hanem valami olyat, ami jobban érdekli az embereket).
2010. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Naná, hogy engedném. Én is gyűlöltem azt a könyvet, máig nem olvastam ki...

Azért mert anyudnak tetszett, még nem biztos, hogy neked is igen. A rövidített változatban is benne van a lényeg, azt meg teljesen felesleges olvasni, amikor 4 oldalon keresztül részletezi a hóesést...

16/l

2010. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát ma már szerintem annyira nem gáz,ha nem olvasod el.

Az én lányomnak is szerinted volt kedve? :-)

Inkább segítettem neki minél rövidebbet keresni..

Végülis nem halsz bele,de Én segítenék Neked ha az édesanyád lennék.

42 N

2010. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ehhez miért kell anyukád engedélye? Én kitűnő tanuló vagyok, imádok olvasni, de a házi olvasmányokat rühellem. 3-ban elolvastam talán 2-t, azóta 1-et sem, mindig netről szedem a rövidített tartalmat :D


13/L

2010. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!