Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagy marhaságot csináltam?

Nagy marhaságot csináltam?

Figyelt kérdés

ma láttam a megállóban, hogy a 13 éves húgomat egy kb. 17 éves srác taperolja. annyira bepipultam, hogy odamentem és úgy képen vágtam, hogy asszem el is törött neki az orra. mint az utólag kiderült ő a húgom "pasija". mellesleg tegnap a kisboltba ismerkedtek össze. én elmondtam neki, hogy egy ilyen fiú mit akarhat tőle, de nem hitt nekem és most nagyon haragszik rám a szüleimmel együtt. szerintem az a srác már nem jön vissza és ezt ő is tudja. jelenleg a húgom ott sír a szobájában a baklövésemért.


16/f


2010. dec. 28. 12:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hááát...kicsit merdek volt, de sztem a 13 éves húgodnak nem kellene 17 évessel kavarni, mert az majdnem liliomtiprás...
2010. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, de beszéld meg vele nyugodtan, hogy miért csináltad.
2010. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
uhhh.....helyesen tetted,majd a húgod rájön.Nem értem a szüleidet,hogy ők miért haragszanak rád.Bár másképp is +lehetett volna oldani ...
2010. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A húgod szemével marhaság, de én is ilyesmit tetem volna a helyedben =)


16/L

2010. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom , hogy jól tetted, de azt sem , hogy rosszul. Én is megütöttem volna.
2010. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Én valószínűleg nem ütöttem volna meg a fiút, bár hozzáteszem lány vagyok:)

Megértelek.Egyrészt most még sok az a 4 év, másrészt a húgodnak nem hiszem, hogy ezzel kellene foglalkoznia.


A szüleid pedig örülhetnek, hogy ilyen fiuk van.Látszik, hogy figyelsz a húgodra és törődsz vele.Most haragszik, úgy érzi rosszat akarsz neki, de később majd megérti miért tetted ezt és hálás lesz Neked.

Próbálj vele beszélgetni róla, mondd el, hogy azért tetted, mert nem hozzávaló ez a fiú.Nem kell kertelni, ha már 1 nap ismeretség után "pasija" van, úgyis tud mindenről.Mondd el neki, hogy egy 17 éves fiúnak mások az igényei, mint neki stb.

15/L

2010. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól csináltad. Egy részt egy 17 éves ne egy 13 évessel kezdjen, másrészt a húgodat is minősíti, h egy nap "járás" után már hagyja magát taperolni, a nyílt utcán. Én a helyedben még őt is felpofoztam volna. Pedig lány vagyok.
2010. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele.Ezen látszik meg hogy a hugod még nem nagyon nőtt fel. Ha már 1 nap útán hadja magát...Nem lehet hogy csak azért volt a pasival hogy nagy lány legyen? mert szerintem igen...és én még őt is megpofoztam volna...nem csak a pasit...Mondd meg neki nem neki való egy 17-éves srác max egy 14-15:)
2010. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzőkkel meg veled is ,helyesen cselekedtél és látszik,hogy bátor vagy,és félted a húgod,hisz megütöttél egy nálad idősebb srácot

pasinak úgy is csak "arra" keltett volna a tesód!!!

egy 14 éves lány

2010. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 vagyok,csak nekem a hugom 14 éves,nem 13.

De ha ilyet csinált volna valaki,akkor asszem nem egy orr töréssel úszta volna meg,ha meg a szüleim is bäsztatnának miatta,akkor azthiszem elmagyaráznék 1-2 dolgot nekik,hogy szerintük 17 évesen mi a frnacot akar egy 13 éves kiscsajtól?!

Helyesen tetted.

2010. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!