Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket is gyulol a lányotok...

Titeket is gyulol a lányotok (14 ev)? Teljesen remenytelennek latom a helyzetet. Szerintem nem fog valtozni, mert a szemelyisege is olyan.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Miért kellett elkényeztetned?
2010. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert egy gyereket elkényeztetnek azért nem feltétlenül utálja a szüleit kamaszkorában.Ez hülyeség.Ott valami más van.De mit értesz az alatt,hogy gyüllöl?Visszapofázik?Szemtelen?Ordibál?Az van amit ő akar?.Egyszerű.Ha végképpen nem birsz vele jól lekell neki keverni egy pofont,de olyat,hogy a fal adja a másikat.Majd elmagyarázni,hogy miért kapta.Ne aggódj mindjárt hangnemet fog váltani hidd el.
2010. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért keményen meg kellett idáig dolgozni, hogy ez legyen az eredmény. De a kérdésedből nem derül ki, mik az okai, és nem is derülhet, mert egy ilyen kérdés erre alkalmatlan. Meg kéne kérned valakit, akiben megbízol, hogy mondja el, milyennek lát titeket kívülről.
2010. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem anyukámat. Bár én azért nem mert ő sem szeret engem. :S De biztos nem utál téged. Csak mondja-mondja de nem gondolja úgy igazából. :)

14/L

2010. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Hidd el nem gyűlöl a lányod, hanem CSAK kamasz.Lázadó, elégedetlen kamasz. Nagyon jól tudom mit érzel, ugyanezen keresztülmentem (mentünk).Most 20 éves a lányom, és nem olyan régóta érzem újra a szeretetét, amit szavakkal is kinyilvánít. Óriási háborúk és küzdelmek után vagyunk kb. 15 éves korától. Nagyon sokat olvastam neten kamaszproblémákról (amik részben megnyugtattak), és a legeslegjobb amit tudok ajánlani: SZERETET ÉS TÜRELEM. Nagyon nehéz, de hidd el meghozza gyümölcsét. Sok sikert!
2010. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A személyisége olyan?Milyen?Olyan lehet valakinek a személyisége hogy gyűlöl valakit?:D

Amúgy kamaszosdi.Én is így vagyok néha az anyukámmal:)De mostanában viszonylag jól megvagyunk:)

Beszélgess vele,csináljatok közös programokat,adj neki kompromisszumokat.(Pl hazaérési idő..)

2010. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Kamasz?Én is voltam kamasz te is mindenki.De az Anyámat akkor is tiszteltem,és szerettem.Lázadtam igen ha 8-ra hazakellett mennem,nem tetszett,hogy nem mehettem el kirándulni napokig,de akkor sem gyüllöltem sem az Anyámat sem a Nagyanyámat akik megtiltottak dolgokat.
2010. dec. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elváltam, amikor még 4 éves volt, A kisöccse 2. A kisfiammal nagyon bensöséges kapcs. tudtam kialakítani, de ő nagyon keményszívű, kifejezetten érzéketlen lett. Tudom, hol hibáztam. Nem is keveset. Utána nem aszerint kerestem magamnak párt, hogy nekik tetszen, hanem a szenvedélyem szerint. Most van egy férjem, megállapodtam, de szintén nem a gyerekeim döntöttek.A kisfiam ennek ellenére nagyon szerető szívű maradt. A lányom viszont teljesen érzéketlenné és önzővé vált.nem látok benne jót, azonkívül, hogy szép és hihetetlenül önálló. De a szíve,mint a jég és sokszor kiméletlenül kegyetlen a stílusa.
2010. dec. 31. 08:44
 9/19 anonim ***** válasza:
A kegyetlenség a kamaszok egyik jellemzője, még kinőheti. Ahogy írod is, az egy stílus. Nem biztos, hogy a lelke mélyén kegyetlen. Ő így tud téged büntetni, és ezt neked el kell fogadnod egy ideig, és megmutatni neki, hogy elfogadod a dühét és az érzéseit, és azokkal együtt is szereted. Akármit csinál, érezze a feltétlen szeretetedet.
2010. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

14-16 évesen amikor vmi nem úgy volt, ahogy én akartam kiálhatatlan tudtam lenni. Ordíbáltam a szüleimmel, mondtam nekik, hogy gyűlölöm őket, nem mentem haza időben, nem engedtek el a barátnőmmel a Balcsira, de mi leléptünk 4 napra egy üzenet nélkül, még a rendőrség is keresett minket, házibulit szerveztem és összetörtünk néhány értékes dolgot stb.

100 szónak is egy a vége kibírhatatlan voltam. Ezeket már megbántam. Elkezdtem megváltozni és most már normális vagyok. Tanulok, segítek otthon, ha vmi nem tetszik megbeszélem a szüleimmel.

Sokszor mondtam, hogy gyűlölöm a szüleimet, de ez nem volt igaz soha, csak ezt a látszatott keltettem.

19/L

2010. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!