Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már valaki úgy babás,...

Lett már valaki úgy babás, hogy totál reménytelennek érezte, hogy valaha is sikerül? Mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés

Olyanok történetét is várom, akiknél kiderült, hogy valami probléma van valamelyik féllel, de olyanokét is, akiknél "csupán" az volt a gond, hogy sokáig nem jött a baba, csak ki kellett várni.

Bíztatás kellene, hogy a néha előtörő teljes kétségbeesés ellenére megtörténhet-e váratlanul a csoda...


2008. dec. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy házaspárt 6év alatt 3 szor lett nekik beültetve baba míg végre egy kisfia megmaradt,azóta spontán fogant egy lánya és végül még egy babát el is vetetett.Az okát nem tudom,de van ilyen
2008. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! először is fel a fejjel! Soha ne add fel ...csak a gondolataid ne erröl szoljanak...biztosan sokmindenki jött már a lerágott csont dumával hogy amíg rágörcsölsz addig ugyse sikerül. Nekem ,nekünk mindkét babánál 10-11 hónap kellett pedig mindíg minden redben volt. Szerintem ez nem is olyan sok ,de ugyan akkor én is futottam orvostol orvosig,és mikor feladtam akkor jött a pici. Most vok 18 hetes. Van olyan ismerősöm akik huszon éves létükre vmi olyan ritka gondal küzdöttek hogy nekik közös babájuk vmi összeférhetetlenség miatt nem lehet. Ezt mindenhol papírra is vetették nekik az orvosok. Jelentem heteken belöl szülni fog a boldog kismama és egy egézséges kisfiuk lesz. Tényleg ne addjátok fel ,és kicsit tereljétek el a gondolataitokat.Ha orvosi probléma merül fel,akkor meg soha ne egy orvos véleményénél ragadjatok le. kitartás és egy nagy kalappal. Én már biztosan szorítok nektek.:D
2008. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én egy petefészek fejlődési rendellenességgel lettem diagnosztizálva,mind a 2 petefészkem rendellenesen nőtt.Azzal "bíztattak"hogy nem lehet majd kisbabám.Mikor elkezdtünk próbálkozni a párommal baba ügyben,nem akart összejönni.Fél évig próbálkoztunk,akkor azt gondoltam sosem leszek anya.Következő hónapban elmaradt a menzeszem,megvettem a tesztet,és akkor kiderült az édes kis titok.Akkor már 5 hetes várandós voltam,és sejtelmem se volt róla.Most 21 hetes vagyok,és már mozog ez a kis csoda.Bízz magadban,ne add fel!!!Nekem a nőgyógyász azt mondta,ne foglalkozzak vele,hogy mit diagnosztizáltak,higgyem el hogy képes vagyok megfoganni.Igaza volt,és mostmár azt is tudom,hogy kislányt várok,és őérte érdemes volt várni.Nagyon sok sikert kívánok neked a leendő babádhoz,hidd el,hogy ő jönni fog!

Egy 21 hetes boldog mami

2008. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöméknél 15 évig nem jött össze a baba, majd volt egy sikeres lombikjuk 6 éve, azóta pedig már a 3. spontán fogant babáját fogja szülni.
2008. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szió! Ne add fel, én sem teszem, már több hónapja próbálkozunk. Mondjuk egyre könnyebben viselem, amikor megjön. (most éppen 15 napja késik, de még nem mutatott semmit a teszt a 4. és a 10. napon, majd hétfőn tesztelek megint)

Viszont az ismerősömék több mint egy év próbálkozás után feladták az állandó számolgatást, szilveszterkor hatalmasat party-ztak, jól berúgtak, és 9 hónap múlva megszületett a csöppség. Próbáld meg elengedni magad.

Kitartás

2008. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sok-sok erőt adtatok!!!

Mindenkinek Békés Karácsonyt!

2008. dec. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!