Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért hiszik sokan a magyar...

Miért hiszik sokan a magyar focit reménytelennek?

Figyelt kérdés
Hiszen nem vagyunk mi olyan rosszak, 40-50.-ek vagyunk a FIFA világranglistán, és vertük már el Németországot, Olaszországot. Anglia meg Argentína ellen se kaptunk ki olyan nagyon... Vannak jó focistáink, gondolok itt Szalai, Dzsudzsák, Gera, Koeman, Priskin, Németh Krisztián és még pár emberre... Én azt hiszem, hogy egyre jobbak vagyunk. Remélem, hogy az EB-re, a következő VB-re, de legalább a következő utánira kijutunk.
2011. aug. 28. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem hiszi azt, hogy reménytelen. TUDJUK!
2011. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
90%
Nem értek a focihoz a játékosokat sem ismerem de ez a Szalai,Dzsudzsák,Gera (meg lehet hogy a többi is) ezek nem is itt fociznak, akkor ők hogy jönnek ide??? Ha nem itt játszik akkor Magyarországot szerintem nem viszi előrébb egy listán sem.Ha meg felfedeznek egy jó magyart akkor kiviszik/kimegy/ más országba más csapatba játszani és az szintén nem segített a magyar focin.
2011. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam, nem az egész magyar focira gondoltam, hanem a válogatottra.
2011. aug. 28. 18:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves második, hallottál már olyanról, hogy válogatott? A FIFA ranglistán szereplő országoknak nem a bajnokságait nézik, hanem a válogatottját... :D


Amúgy igen, szerintem is jobbak vagyunk, de szerintem ez édeskevés. Az EB-re nem fogunk kijutni, ami már önmagában szégyen. Valami az egész sportban el van nálunk b.szva, a pénztől kezdve az edzőkön át, mindenhol. Nem hiszem, hogy az én életemben (pedig nagyon fiatal vagyok) lesz még élvonalbeli focink.

2011. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem koeman hanem koman!
2011. aug. 28. 18:53
 6/11 dirtboy ***** válasza:

második vagyok.

jól van hát ha még is számít akkor mégis számít,írtam hogy nem értek hozzá ilyen hogy válogatott eszembe sem jutott.

a foci az nem az én sportom.

2011. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen vertük már el Németországot, és Olaszországot. Barátságos meccsen, ahol nem számított az eredmény. Ha csak egy kicsit számított volna akkor lazán megvertek volna minket hidd el.

Brutálisan levagyunk maradva az élmezőnytől, és ez nagyon látszott nem rég a Hollandok ellen...Abba igazad van, hogy a válogatott erősebb mint pár évvel ezelőtt, de ez még mindig nagyon kevés ahhoz, hogy kijussunk valahova. A bajnokság meg vicc. Az nem, hogy egy szinten maradna de egyre rosszabb lesz. Elhiszem, hogy a válogatottnak jó, hogy hamar kimegy az aki egy kicsit tehetségesebb, de még akkor se lesz elég erős ahhoz, hogy valamit elérjen, úgyhogy inkább itt kéne tartani őket, hogy ez a rém gyenge bajnokság legalább egy kicsit színvonalasabb legyen.

2011. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az 1.-nek van igaza
2011. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azért reménytelen mert semmi nem változik pozitív irányba.

ugyanazok a tehetségtelen vezetők/edzők vannak mindenhol mint régen csak körbe adják őket egymásnak a csapatok...

2011. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Nem a játékosokkal van baj hanem az edzőkkel :)
2011. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!