Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Éhgyomri 7-es vércukor nagyon...

Éhgyomri 7-es vércukor nagyon rossz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,de majd az orvos megmondja a továbbiakat.
2010. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, ez nagyon magas.
2010. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, elég magas, de azért ne ess pánikba. Az orvos majd megmondja hogyan tovább.
2010. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, ettél-e közvetlen alvás előtt valamit. Én azt figyeltem meg, hogyha éhgyomorra mérem, és közvetlen alvás előtt max egy órával ettem valamit, magasabb a vércukor szintem valamivel (akár egy egésszel). Átlagban 4,3-4,4 éhgyomorra az átlagom, de ilyen esetben van, hogy akár 5,3-ra is felmegy.

Egyébként a 7 nagyon magas, ezzel menj orvoshoz.

2010. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
annyira nem hiszem h nagyon magas mert 6 a max, mivel lehetne orvos nélkül(!) csökkenteni? Csipkebotyótea?
2010. dec. 31. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:

félsz az orvostól vagy mi?majd ő tudja mi a jó neked nehogy rosszat csinálj

egyébként ne egyél annyi édességet

2010. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 6 a max, és szerinted a 7 nem magas?

Hát te tudod. Azért legyen már fontosabb az egészséged.

És ha ilyen önjelölt doki vagy, akkor minek tetted fel a kérdést?


Legyél benne egészen biztos, hogy a 7 magas. Még a 6 is emelkedettnek minősül, de az nem olyan vészes, diétával karban tartható.

A 7 már nem ez a kategória. Irány a doki.

2010. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem az éhgyomri 6 is MAGAS... semmilyen tea nem használ, ha így lenne, nem lennének cukorbetegek... inzulin a megoldás egyedül.
2011. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon magas,orvosi kezelést igényel.Nagyon veszélyes kezeletlen cukorbetegséggel élni,akár össze is eshetsz,aztán meg kómába.Iráány az orvos.
2011. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!