Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történt a legjobb barátnőmm...

Mi történt a legjobb barátnőmmel? Aggódom érte

Figyelt kérdés

Én ebben a tanévben átmentem egy másik suliba, a legjobb barátnőm pedig maradt a réginkben. Mindkettőnknek lettek új barátaink, de ő nagyon megváltozott... Egyik nap, iskolanapon felhívtam úgy este 10 körül, és ő még kinn volt az új barátaival az utcán és azt hallottam a háttérből, hogy "XY, hagyd már majd nálunk ihatsz még!" :( Nagyon aggódom érte, elkezdett kivágott felsőket hordani, sminkelni magát és most csókolózott először - de Felelsz-vagy-Mersz-ben:S Nem hallgat meg, ha át is jön csak SMSezik, apukáját most kinevezték és elkényeztették az utóbbi pár hónapban. Folyton azzal cukkol, hogy nem gazdagokkal lógok, és a fiúm se villában lakik. Nagyon rosszul esik, hogy így megváltozott, mindig leszólja a ruháimat (én varrom őket anyukámmal), pedig eddig mindig cssak dicsérte:'( Mit csináljak?

13L (a barátnőm 12)


2011. jan. 1. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne agódj ez a természet rendje elkezdett ribancá válni
2011. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Egy kicsit irigy vagy rá szerintem(azt fogod írni hogy nem)

te is örülnél azért ha így elkényeztetnének meg apukádat kineveznék

örülj hogy csak csók volt és nem több mert az is meglesz pár hónapon belül

de én otthagynám ha így viselkedik

2011. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az apukája az én apukám éttermében dolgozik:)
2011. jan. 1. 12:27
 4/11 anonim ***** válasza:

na akkor meg mondjad ezt neki hogy te gazdagabb vagy stb.

akkor már nem lesz ilyen ennyire

2011. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha dicsekedek az én cuccaimmal az még idiótább dolog, amúgy nem vagyunk gazdagabbak, mert nekem anyukám nem keres jól
2011. jan. 1. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:

nagy í be kerüld. majd késöbb benő a feje lágya,ha 50 évesen egyedül lesz,és vagy 1000 gazdag pasival volt.őt nem otthagyták.

neked meg lesz egy okos ,rendes pasid és boldogan éltek mig meg nem haltok :)

ne legyél soha olyan mint a barátnőd!!

2011. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*őt meg otthagyják.
2011. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
12 évesen sminkel és kivágott felsőket hord? és valószínűleg ha a haverjai piálnak akkor ő is, hát akkor hagyd a francba, nehogy már te eltűrd hogy ezt csinálja veled, ha nekem ilyen utálatos kis rib@nc lenne az egyik barátnőm biztos hogy nem finomkodnék vele, olyat levernék neki többet biztos nem mondana ilyeneket. amúgy nem vagyok verekedős de nem tűröm el ha mások így beszélnek velem mint ahogy ez kis hülye gyerek beszél veled
2011. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak nagyon kellemetlen lenne, hogy mindketten egy csomót vagyunk az étteremben és apukáink meg ugye együtt dolgoznak...
2011. jan. 1. 15:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Apukáitoknak semmi köze a ti dolgaitokhoz. Ha ti összevesztek nem kell nekik is. Különben meg ha a Te apukád a főnök akkor neked nem kell aggódnod, neki kéne.

Szerintem szólj neki, hogy ez így nem lesz jó, és legyen szíves a saját érdekében válasszon közted meg az új barátok között. Ha nem téged választ, akkor sose szeretett igazán.

16/L

2011. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!